Kino
Pokazy przedpremierowe filmu "Sicario 2: Soldado" w Kinie Atlantic

Pokazy przedpremierowe filmu "Sicario 2: Soldado" w Kinie Atlantic

  • 2018-07-16, , godzina 20:30, do 2018-07-19
  • 29 zł bilet normalny, 23 zł bilet ulgowy
  • Kino Atlantic, Warszawa

Opis

Warszawskie Kino Atlantic zaprasza na przedpremierowe pokazy filmu „Sicario 2: Soldado”, sequela jednego z najlepszych i najbardziej wstrząsających thrillerów roku 2016. Pokazy odbędą się w dniach od 16 do 19 lipca, koszt biletów to 29 zł bilet normalny oraz 23 zł bilet ulgowy.

Tym razem fabuła skupi się na najbardziej tajemniczej postaci opowieści, a na pierwszym planie błyszczeć będzie niezastąpiony Benicio del Toro. Matt i Alejandro powracają na pogranicze amerykańsko-meksykańskie, by dopaść Carlosa Reyesa, narkotykowego  barona, który trudni się także przemytem broni dla terrorystów. To co miało być szybką i stosunkowo prostą misją, wkrótce przeradza się w prawdziwą wojnę. Okazuje się bowiem, że Pentagon wydał zgodę na użycie oddziałów specjalnych i ciężkiego uzbrojenia do bezwzględnej walki z sojusznikiem terrorystów. Matt i Alejandro wiedzą, że te metody na pograniczu zamiast przynieść upragniony skutek, mogą wywołać katastrofę. Alejdnaro podejmuje się samotnej misji po drugiej stronie granicy, która każe mu się cofnąć w głąb mrocznej przeszłości, o której tak pragnął zapomnieć.

Wszystkie informacje oraz możliwość zakupu biletów znajduje się na stronie internetowej: http://kinoatlantic.pl/repertuar/movie,2839,sicario-2:-soldado-2d-napisy

AJ/ip

Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane
Tajemnice Joan
Judi Dench oskarżona o szpiegostwo w dramacie "Tajemnice Joan" [WIDEO]

Polska premiera już w kwietniu. Zobacz zwiastun filmu!

Karolina Pilarczyk
Mistrzyni w drifcie zagrała w filmie "Diablo. Wyścig o wszystko"

Karolina Pilarczyk wystąpiła w filmie z własnym autem.