Kino
Specjalne pokazy filmowe w kinie Muranów

Specjalne pokazy filmowe w kinie Muranów

  • 2009-11-15, , godzina 18:30, do 2009-11-22
  • Kino Muranów, Warszawa

Opis

W dniach 15 i 22 listopada (niedziela), o godzinie 18.30 w kinie Muranów odbędą się wyjątkowe pokazy filmu: " W poszukiwaniu harmonii. Podróż do Azji".

Reżyser Thomas Grube i jego doskonała ekipa filmowa towarzyszyli Orkiestrze Filharmoników Berlińskich i Sir Simonowi Rattle'owi podczas trasy koncertowej po Azji. Sześć tętniących życiem metropolii, a w nich niesamowite połączenie tysiącletnich tradycji z zapierającą dech w piersiach ultranowoczesnością. To zderzenie zachodniego myślenia z dalekowschodnią filozofią, współczesnej Europy i Azji staje się zarazem podróżą za kulisy tajemniczego i pełnego napięć życia jednej z najlepszych orkiestr świata a także w głąb emocjonalnych wszechświatów poszczególnych muzyków.

"W poszukiwaniu harmonii. Podróż do Azji" opowiada o nieustającej walce pomiędzy ego i społecznością; o odwiecznym, a jednak wciąż nowym poszukiwaniu harmonii w sobie samym i w grupie. Oto niezwykła historia o sztuce i ludziach, o melancholii i entuzjazmie, samotności i tęsknocie za miłością. Uniwersalna przypowieść o życiu, która łącząc fascynujące obrazy konfliktów pomiędzy jednostką i grupą z upajającą
jakością dźwięku tworzy porywającą kinową przygodę.

Polecamy
Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane
Gierek - film 2020
Michał Koterski jako Edward Gierek [WIDEO]

W obsadzie tego filmu jest cała plejada gwiazd.

Karolina Gruszka w filmie "Złotokap"
Karolina Gruszka w koprodukcji polsko-islandzkiej "Złotokap" [WIDEO]

Premiera już w sierpniu. Zobaczcie zwiastun i zdjęcia z filmu!