Zdrowie - Kobieta

Trenuj - gdzie chcesz i kiedy chcesz

2020-10-29 12:38:27 | Warszawa

Kilka miesięcy pandemii bardzo mocno wpłynęło na życie zawodowe i prywatne wielu Polaków. Inaczej funkcjonujemy, robimy zakupy, odpoczywamy, pracujemy, a także ćwiczymy. Szczególnie ci, którzy regularnie trenowali na siłowniach lub na boiskach, boleśnie odczuli przymusową kwarantannę. Ratunkiem stały się więc różnego rodzaju platformy i materiały udostępniane na blogach, stronach internetowych i w mediach społecznościowych przez samych trenerów. Tym samym w każdych warunkach – nawet domowych można ćwiczyć tak, jak się lubi, dbać o kondycję, smukłą sylwetkę czy też rozładować stres. Co istotne, niezależnie tego, czy stacjonarne siłownie są otwarte lub zamknięte, wiele osób przekonało się do innego pomysłu na trening i z różnych powodów, także tych związanych z koniecznością zapewnienia odpowiednich warunków sanitarnych, dalej ćwiczą z najlepszymi na własnym dywanie.

trening w domuNowoczesna platforma dla trenujących

W sieci każdy bez problemu znajdzie idealny trening, który wpisze się w możliwości, potrzeby oraz założone cele. W tym roku wystartowała na przykład platforma Yes2Move.com, która od samego początku cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem tych, którzy chcieli kontynuować podejmowane wcześniej aktywności, jak i tych, którzy dopiero w wolnym czasie znaleźli moment na to, by się poruszać i zadbać o siebie. W efekcie internauci mogą liczyć na bardzo zróżnicowane treningi prowadzone przez profesjonalnych trenerów. Do każdego z programów zawsze można wrócić, a obecnie także nagrywane są filmy z treningami, które odbywają się na żywo, co daje bardzo ciekawy element integracji. Same zajęcia są bardzo zróżnicowane zarówno pod kątem formy, jak i poziomu intensywności. Ten warto wybrać do swojej kondycji i oczywiście założonych celów.

Zapytaj eksperta

Warto przetestować tę platformę i zdecydować się chociażby na pierwsze 14 dni za 1 zł.  https://yes2move.com/login. W tym czasie  szybko sprawdzisz, czy ta forma treningu ci odpowiada i jak różnorodne są pakiety oraz jak wiele dodatkowych elementów specjaliści są w stanie ci zaproponować. Po 14  dniach natomiast zdecydujesz, czy będziesz chciał utrzymać subskrypcje. To świetny sposób na  treningi zarówno dla mężczyzn i kobiet To także dostęp do porad, spotkań z ekspertami oraz możliwość zrobienia zakupów w specjalistycznym sklepie. W ten sposób codzienna dieta również będzie prowadzić do wymarzonych efektów. Ważnym elementem oferty są także treningi dla dzieci. Rozwijają zainteresowanie sportem, pomagają spożytkować energię i są świetną profilaktyką wad postawy. Z pewnością twój maluch czy nastolatek pokocha przygotowane specjalnie dla niego zajęcia. Na stronie dostępne są również przykładowe treningi LIVE. Lepszej zachęty już nie potrzeba.

Trening dla każdego

Nowoczesne platforma to opcja idealnie skrojona na miarę naszych dość dziwnych czasów. I z pewnością wielu osobom pozwoliła przetrwać, a inni przekonali się do tego, że trening w domu bez sprzętu jest możliwy i co najważniejsze, może być efektywny. Już kilka testowych dni powinno cię zachęcić do tej formy aktywności, która będzie ci towarzyszyć gdziekolwiek będziesz. Trening możesz odtwarzać na telewizorze, komputerze czy telefonie. Wspierające mogą być także porady specjalistów w zakresie odpowiedniej diety, doborze ćwiczeń, a nawet psychologii sportu. A wszystko na twoich warunkach i w wybranym przez ciebie czasie. Wówczas już nigdy więcej nie stracisz treningu, bo pojechałeś na urlop czy umówiłeś się ze znajomymi. Do całego zestawu ćwiczeń przygotowanych przez najlepszych specjalistów w branży zawsze będziesz mógł wracać. Daj sobie czas i przetestuj, czy odpowiada ci ten system, a zobaczysz, że to będzie propozycja szyta na miarę niezależnie od tego, czy chcesz zacząć, czy też rozwijać się w wybranym kierunku.

Artykuł Partnera

fot. unsplash.com

Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Bijący rekordy Joe Wick. Kim jest popularny The Body Coach?

Dowiedz się więcej, o jednym najpopularniejszych trenerów fitness na Instagramie.

Na czym polegają szczepienia?
Na czym polegają szczepienia?

Sprawdź najważniejsze informacje dotyczące szczepionek i szczepień.

zalety picia wody
Woda to nuda? Te 3 fakty mogą przekonać cię do jej regularnego picia!

Odpowiednie nawodnienie jest kluczem do dobrego samopoczucia i zdrowia. Poznaj zalety picia wody!

Polecamy
Zobacz, czym moÅźna zastapić cukier!
Najlepsze zamienniki cukru

Zobacz, czym można zastąpić cukier!

Jaki wpływ mają na nas media społecznościowe? - ciekawe wyniki badań

Zobacz, jakie są skutki codziennego używania portali społecznościowych.

Polecamy
Ostatnio dodane
Bijący rekordy Joe Wick. Kim jest popularny The Body Coach?

Dowiedz się więcej, o jednym najpopularniejszych trenerów fitness na Instagramie.

Na czym polegają szczepienia?
Na czym polegają szczepienia?

Sprawdź najważniejsze informacje dotyczące szczepionek i szczepień.

Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?