Zmień miasto
Konkurs Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

ENEMEF: Maraton Johna Wicka w Multikinie Ursynów

ENEMEF: Maraton Johna Wicka to propozycja dla wielbicieli mocnego kina. Legendarny i niepokonany John Wick zabierze widzów do rządzącego się własnymi brutalnymi prawami świata płatnych zabójców. Tej nocy liczy się przede wszystkim AKCJA! Widowiskowe pościgi, ostre strzelaniny i bijatyki, a wszystko to z udziałem twardych i zawziętych bohaterów o kamiennych twarzach i stalowych charakterach. Dołącz i zobacz powrót legendy do zabójczej gry! Oto pełny repertuar:

- JOHN WICK
- JOHN WICK 2
- JOHN WICK 3 - premierowo!

ZADANIE KONKURSOWE:
Który film o płatnym zabójcy lubisz najbardziej i dlaczego?
NAGRODY W KONKURSIE:
Mamy dla Was 2 podwójne kody wymienne na bilety na ENEMEF: Maraton Johna Wicka w Multikinie Ursynów Warszawa w dniu 17 maja 2019 o godz. 22:00

ZAKOŃCZENIE KONKURSU:
2019-05-16 12:00:00

SPOSÓB ODBIORU NAGRODY:
e-mail (1 kod = 1 pojedynczy bilet. Kody można wymienić na bilety na dany maraton w konkretnym kinie. Wymiany można dokonać w kasie kina lub na stronie Multikina (procedura wygląda podobnie jak przy zakupie biletu, po wybraniu miejsca na sali należy w pole "kod voucher" wpisać otrzymany kod). Kody można wymienić w dowolnym terminie, są aktywne aż do momentu rozpoczęcia maratonu.)

Konkurs już się zakończył

Zwycięzcy konkursu:
  1. Kasia Jazgierska +48 661***520
  2. Krzysztof Podsiadłowicz +48 506***395

Nadesłano 9 odpowiedzi.


Regulamin konkursu

1. Osoby, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi, będą brały udział w procesie przyznawania nagród. W przypadku konkursów otwartych udział w przyznawaniu nagród wezmą wszystkie nadesłane odpowiedzi.

2. Każdy może udzielić TYLKO jednej odpowiedzi w danym konkursie, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

3. Dopuszczalne jest wzięcie udziału w większej liczbie konkursów.

4. O wygranej informujemy drogą mailową oraz publikujemy listę zwycięzców w treści konkursu, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

5. Informacja o sposobie odbioru nagrody znajduje się w treści konkursu.


6. Jeśli wiesz, że nie będziesz w stanie odebrać nagrody - poinformuj nas o tym mailowo konkurs@dlaStudenta.pl. Nagroda zostanie ponownie rozlosowana.

7. Na odbiór nagród, bądź poinformowanie nas o wysyłce nagrody za pośrednictwem poczty masz 7 dni roboczych od dnia publikacji listy zwycięzców, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

8. Adres do wysyłki nagrody należy podać w mailu zwrotnym informującym o wygranej.

Podpowiedź: Odpowiedzi na większość pytań znaleźć możecie na stronach naszego portalu.

Powodzenia!
dlaStudenta.pl

Aktualne konkursy


FB dlaMaturzysty.pl reklama