Zmień miasto
Konkurs Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Koncert Ten Typ Mes

5 września poznamy najnowszy kawałek Tego Typa Mesa, „Tymczasem (Poczuć się dobrze)”. Podczas niepowtarzalnego wydarzenia powstanie niezwykły klip: kręcony na żywo w technologii 360, bez dubli, z publicznością i bezpośrednią transmisją w Internecie.

Wideo do nowego utworu kręcone będzie bezpośrednio przed koncertem. Zasadnicza część klipu będzie kręcona jako master shot - jedno długie ujęcie, towarzyszące Mesowi od startu do wyjścia na scenę. Wszystko oczywiście transmitowane będzie wprost do serwisów społecznościowych, nie ma tu więc miejsca na duble, montaż czy pomyłki.
 
Sam koncert również filmowany będzie kamerą 360°, zawieszoną nad głowami słuchaczy i swobodnie krążącą między sceną a widownią. Obraz z kamer trafi bezpośrednio do sieci, a oglądający tą drogą będą mogli poczuć się, jakby byli na miejscu - zwłaszcza, jeśli posłużą się goglami VR.

ZADANIE KONKURSOWE:
Który utwór Tego Typa Mesa lubisz najbardziej?
NAGRODY W KONKURSIE:
Mamy dla Was 4 pojedyncze wejściówki na koncert Tego Typa Mesa: 5.09.2017 g. 20.45, Warszawa, Instytut Chemii Przemysłowej ul. Rydygiera 8

ZAKOŃCZENIE KONKURSU:
2017-09-01 12:00:00

SPOSÓB ODBIORU NAGRODY:
e-mail (wejściówki wyślemy na adres e-mail laureatów)

Konkurs już się zakończył

Zwycięzcy konkursu:
  1. Piotr Węgrzyński +48 509***598
  2. Katarzyna Fiedoruk +48 600***389
  3. Mariusz Stypułkowski +48 504***143

Nadesłano 3 odpowiedzi.


Regulamin konkursu

1. Osoby, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi, będą brały udział w procesie przyznawania nagród. W przypadku konkursów otwartych udział w przyznawaniu nagród wezmą wszystkie nadesłane odpowiedzi.

2. Każdy może udzielić TYLKO jednej odpowiedzi w danym konkursie, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

3. Dopuszczalne jest wzięcie udziału w większej liczbie konkursów.

4. O wygranej informujemy drogą mailową oraz publikujemy listę zwycięzców w treści konkursu, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

5. Informacja o sposobie odbioru nagrody znajduje się w treści konkursu.


6. Jeśli wiesz, że nie będziesz w stanie odebrać nagrody - poinformuj nas o tym mailowo konkurs@dlaStudenta.pl. Nagroda zostanie ponownie rozlosowana.

7. Na odbiór nagród, bądź poinformowanie nas o wysyłce nagrody za pośrednictwem poczty masz 7 dni roboczych od dnia publikacji listy zwycięzców, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

8. Adres do wysyłki nagrody należy podać w mailu zwrotnym informującym o wygranej.

Podpowiedź: Odpowiedzi na większość pytań znaleźć możecie na stronach naszego portalu.

Powodzenia!
dlaStudenta.pl

Aktualne konkursy


Konkursy Newsello.pl


FB dlaMaturzysty.pl reklama