Zmień miasto
Konkurs Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Tęskno - koncert

Tęskno to projekt wokalistki, kompozytorki i autorki tekstów Joanny Longić. Muzykę wydawaną pod tym szyldem charakteryzuje natychmiast rozpoznawalne brzmienie, które łączy klasyczne instrumentarium z subtelną elektroniką i poetyckimi tekstami. W kwietniu 2020 roku ukazała się płyta zatytułowana po prostu „Tęskno”, którą poprzedziły single „Między nami”, „Walc” i „Frajda”. Tęskno jest m.in. laureatem: nagrody Mateusza radiowej Trójki i Nagrody Artystycznej Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego. Grupa grała na największych scenach w kraju i za granicą, m.in.: Primavera Sound Barcelona, Open’er Festival, Colours Of Ostrava, OFF Festival Katowice, Męskie Granie. Ostatnio Joanna skupia się na nowej muzyce oraz prowadzeniu autorskiej audycji w radiowej Czwórce.

 

ZADANIE KONKURSOWE:
Napisz - dlaczego chcesz wybrać się na ten koncert?
NAGRODY W KONKURSIE:
Mamy dla was pojedyncze bilety na koncert Tęskno w dniu 16 października 2021 o 18:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Józefowie, ul. Kard. Wyszyńskiego 1

ZAKOŃCZENIE KONKURSU:
2021-10-14 12:00:00

SPOSÓB ODBIORU NAGRODY:
osobisty (w kasie przed koncertem, według listy laureatów)

Konkurs już się zakończył

Nadesłano 0 odpowiedzi.


Regulamin konkursu

1. Osoby, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi, będą brały udział w procesie przyznawania nagród. W przypadku konkursów otwartych udział w przyznawaniu nagród wezmą wszystkie nadesłane odpowiedzi.

2. Każdy może udzielić TYLKO jednej odpowiedzi w danym konkursie, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

3. Dopuszczalne jest wzięcie udziału w większej liczbie konkursów.

4. O wygranej informujemy drogą mailową oraz publikujemy listę zwycięzców w treści konkursu, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

5. Informacja o sposobie odbioru nagrody znajduje się w treści konkursu.


6. Jeśli wiesz, że nie będziesz w stanie odebrać nagrody - poinformuj nas o tym mailowo konkurs@dlaStudenta.pl. Nagroda zostanie ponownie rozlosowana.

7. Na odbiór nagród, bądź poinformowanie nas o wysyłce nagrody za pośrednictwem poczty masz 7 dni roboczych od dnia publikacji listy zwycięzców, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.

8. Adres do wysyłki nagrody należy podać w mailu zwrotnym informującym o wygranej.

Podpowiedź: Odpowiedzi na większość pytań znaleźć możecie na stronach naszego portalu.

Powodzenia!
dlaStudenta.pl

Polecane konkursy


FB dlaMaturzysty.pl reklama