Literatura
Beata Pawlikowska - spotkanie autorskie

Beata Pawlikowska - spotkanie autorskie

  • 2018-10-13, , godzina 14:00
  • wstęp wolny
  • Empik Junior, ul. Marszałkowska 116/122, Warszawa

Opis

Ona wyrusza na kolejną samotną wyprawę do Ameryki Środkowej. Myślała, że nie potrzebuje nikogo do szczęścia. W Nowym Jorku on spakował plecak, wsiadł do samolotu i po kilku godzinach wylądował w tym samym miejscu co ona. Historię ich pełnej emocji znajomości opisuje Beata Pawlikowska w nowej książce „Blondynka na Wyspie Zakochanych” (Wydawnictwo Edipresse Książki). O perypetiach bohaterów autorka opowie już 13 października podczas spotkania autorskiego w salonie Empik Junior.

Spotkali się w samochodzie jadącym do dawnego miasta Majów w dżungli Ameryki Środkowej. On z natury rozmowny, przyjacielski, otwarty i chętnie nawiązujący nowe znajomości tamtego dnia był wyjątkowo milczący – nie miał ochoty z nikim rozmawiać. Ona zawsze wolała wędrować samotnie, ale tamtego dnia wyjątkowo potrzebowała towarzystwa – chciała porozmawiać właśnie z nim. Nocą z nieba zaczęły spadać gwiazdy, a oni nie chcieli się już rozstać.

Beata Pawlikowska napisała komedię romantyczną. Opisała historię, która zdarzyła się naprawdę, gdzieś między Nowym Jorkiem, Warszawą i rajską wyspą na Karaibach. Fantastyczna opowieść o rodzącym się uczuciu i bajeczne opisy wyprawy sprawiają, że od tej książki nie można się oderwać.

Beata Pawlikowska – prezenterka telewizyjna i radiowa, dziennikarka oraz autorka książek. Jej największą życiową pasją są podróże – w drodze spędza co najmniej kilka miesięcy każdego roku. Od 2001 roku publikuje książki podróżnicze, a seria „Blondynka...” cieszy się ogromną popularnością wśród czytelników i liczy sobie już kilkadziesiąt pozycji.

Ostatnio dodane
Astralker
"Astralker" - debiut Tomasza Sobiesieka w Fabryce Słów

Nie ma granic, których nie przekroczyłaby dusza.

Joanna Bator - Ciemno, prawie noc
Reedycja bestsellera "Ciemno, prawie noc" już w księgarniach

Przed zobaczeniem ekranizacji, warto przeczytać książkę Joanny Bator.