Literatura
Katarzyna Grochola - spotkanie autorskie

Katarzyna Grochola - spotkanie autorskie

  • 2018-08-18, , godzina 12:00
  • wstęp wolny
  • Empik Junior, ul. Marszałkowska 116/122, Warszawa

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 14.

Opis

Gorszy dzień, tydzień, a może miesiąc? Każdy potrzebuje słowa wsparcia i pocieszenia. Katarzyna Grochola w książce „Pocieszki” (Wydawnictwo Literackie)  z wdziękiem, lekkością i humorem przedstawia 52 recepty na poprawienie nastroju – tyle, ile jest tygodni w roku. Z okazji premiery książki, autorka bestsellerów spotka się z czytelnikami już 18 sierpnia w salonie Empik Junior.

Katarzyna Grochola w nowej książce wciąga czytelnika w swój świat. Świat deszczowych poranków, kiedy nie chce się podnieść z łóżka i wieczorów przynoszących niespodzianki. Niezaplanowanych spotkań, nadziei, dobrych uczynków, ptaków za lodówką, próśb niekaralnych i miłości, za którą wszyscy tęsknimy.
 
Choć niektóre z pocieszek autorka traktuje z przymrużeniem oka, a niektóre całkiem serio – wszystkie zdarzyły się naprawdę. Tego lata, nikt tak jak Katarzyna Grochola nie doda potrzebującym otuchy! Przekonać się o tym będzie można podczas wyjątkowego spotkania w salonie Empik.

Katarzyna Grochola – jedna z najpopularniejszych polskich pisarek. Książki jej autorstwa zostały sprzedane w łącznym nakładzie niemal 4 milionów egzemplarzy. Najpopularniejsze z nich to „Ja wam pokażę!”, „Nigdy w życiu!” i „Przeznaczeni”, czyli powieść, która zdobyła statuetkę w kategorii „Literatura Polska” podczas Bestsellerów Empiku 2016.

Fot: Olga Pawuła

Ostatnio dodane
Joanna Bator - Ciemno, prawie noc
Reedycja bestsellera "Ciemno, prawie noc" już w księgarniach

Przed zobaczeniem ekranizacji, warto przeczytać książkę Joanny Bator.

Millenium.  Saga – Dziewczyna, ktÃłra nie odpuszczała 3
Poznaj premiery komiksów Egmont na marzec 2019

Których bohaterów zobaczymy w nowych komiksach?