Literatura
Olia Hercules - spotkanie autorskie

Olia Hercules - spotkanie autorskie

  • 2018-04-20, , godzina 18:00
  • wstęp wolny
  • empik Junior, ul. Marszałkowska 116/122, Warszawa

Opis

Książka „Kaukasis. Kulinarna podróż po Gruzji i innych krajach Kaukazu” (Wydawnictwo Buchmann) to światowy bestseller autorstwa jednej z najbardziej popularnych szefowych kuchni w Wielkiej Brytanii. 20 kwietnia odbędzie się specjalne spotkanie z Olią Hercules w salonie Empik Junior. Spotkanie poprowadzi Marcin Meller.

Imponująca rozmachem opowieść zapisana w przepisach, które oddają hołd kuchni i smakom fascynującego Kaukazu – pomostu łączącego Europę z Azją. Kuchnia zajmuje szczególne miejsce w gruzińskiej tradycji i jest częścią narodowej tożsamości. Kaukaz to jednak nie tylko Gruzja – Olia Hercules w swojej najnowszej książce przybliża kuchnię całego regionu, którego łagodny klimat zapewnia wielką obfitość i różnorodność płodów rolnych, a także aromatycznych przypraw.

Ostatnio dodane
W uścisku Katriny
"W uścisku Katriny" - o polskich studentach w Nowym Orleanie

Historia polskich studentów, którzy w 2005 roku, w momencie nadejścia "Katriny" nie byli w stanie uciec z Nowego Orleanu.

Gra jak w escape room - oto "Nieodgadniony"
Gra jak w escape roomie - oto "Nieodgadniony"

Tytuł ukaże się nakładem wydawnictwa Poradnia K 23 maja tego roku. Prapremiera odbędzie się na Warszawskich Targach Książki.

Kupony i kody rabatowe