Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Spotkanie z Agnieszką Meyer

Kiedy2017-03-21 godzina 18:00
Za ilewstęp wolny
Gdzieempik Nowy Świat, Warszawa, ul. Nowy Świat 15/17
Spotkanie z Agnieszką Meyer

Największą trucizną mogą okazać się relacje międzyludzkie. Trudność borykania się ze wspomnieniami oraz przeszłością stały się głównym tematem najnowszej powieści Agnieszki Meyer –  „Karmin” ( Wydawnictwo MG). Które ślady powinno się wymazać, a które zatrzymać? Tego można dowiedzieć się z książki. Z okazji jej premiery autorka spotka się z czytelnikami 21 marca w salonie Empik Nowy Świat w Warszawie.

 „Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej” - wyznawcami takiej zasady na pewno są bohaterowie powieści Agnieszki Meyer, którzy przemierzając świat wciąż nie mogą znaleźć swojego miejsca. Ojczyzna stanowi dla nich ostoję, ale także przekleństwo, od którego za wszelką cenę chcą uciec. Uwiązani w nie-swojej pamięci próbują na nowo wynaleźć narodowość. Ich losy ściśle związane są z literaturą, która nie stanowi jedynie papierowego przedmiotu, ale sens życia. Jak mówi Sylwia Chutnik: „Artefakty związane z historią poligrafii są na równi ważne, co wątek miłości głównych bohaterów”. „Karmin” to również opowieść o tym, jak często nie dostrzegamy w porę lub odkładamy na później szanse, słowa i czyny. A przede wszystkim miłość. Podczas spotkania Meyer wprowadzi fanów w świat dzieł sztuki – tych wykonanych ręką ludzką i tych naturalnych, chociaż ginących.

 Agnieszka Meyer – polska pisarka debiutująca na rynku wydawniczym. Miłośniczka literatury, sztuki oraz podróży.Copyright © 2003-2018 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama