Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Dj Grejtu w New Vegas

Kiedy2017-11-17 godzina 21:00
Gdzie
Dj Grejtu w New Vegas

Bartek Grejtu Majewski Rocznik '93, urodzony w Ełku, zamieszkały w Lublinie. Absolwent Muzykologii na KUL, stypendysta Prezydenta Miasta Ełku.

Jako DJ grał koncerty, soundsystemy oraz wspólne imprezy m.in. z: Ad.M.a., VNM, Pro8l3m, Quebonafide, Solar/Białas, Sarius, Te-Tris, Żabson, Dolar, Tymin/Peus w wielu miastach Polski (Lublin, Warszawa, Łódź, Radom, Rzeszów, Płock, Poznań, Katowice, Chojnice, Ełk, Zamość, Łęczna, Starachowice i wiele innych), zarówno na dużych eventach (Polish Hip-Hop Festiwal, Medykalia, juwenalia WSEI, European Juggling Convention), w prestiżowych klubach (np. BAL) jak i w ciekawych miejscach (Pałac Kultury i Nauki)

Specjalizuje się także w graniu bitew freestyle'owych oraz związany jest ściśle z Wielką Bitwą Warszawską (Bitwa o Białołękę, Microphone Masters, eliminacje WBW w Poznaniu). Jest także stałym DJem Lubelskiej Ligi Freestyle'owej. 

Podczas imprez serwuje mieszankę urban music, zarówno nowoczesnych (trap, twerk, future bass) jak i klasycznych (classic rap, r&b, funk)

Jako producent współpracował m.in. z Janem-Rapowanie, Ad.M.ą, Kobikiem, Theodorem, Filipkiem, Dolarem, Czeskim czy Kedyfem. 

Już 17 listopada zagości w New Vegas! Zapraszamy! 

 

 

 Copyright © 2003-2018 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama