Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Grzegorz Turnau

Kiedy2018-03-07
Za ile99 PLN (kat. III), 129 PLN (kat. II), 149 PLN (kat. I)
GdzieStodoła
ul. Batorego 10
Warszawa
Grzegorz Turnau

7 marca 2018 roku na scenie klubu Stodoła z wyjątkowym koncertem wystąpi Grzegorz Turnau razem z zespołem. Bilety na wydarzenie już dostępne w sprzedaży.

Sentymentalna podróż poprzez najbardziej znane piosenki takie jak „Znów wędrujemy”, „Cichosza” czy „Bracka”, której celem jest przedstawienie publiczności muzycznej drogi artysty i doprowadzenie do piosenek z najnowszej płyty.  Koncert współtworzony przez jednych z najlepszych, polskich muzyków takich jak: Robert Kubiszyn, Jacek Królik, Cezary Konrad czy Leszek Szczerba obfituje w wiele muzycznych niespodzianek nawiązujących do fascynacji i inspiracji muzycznych Grzegorza np. Billy Joela czy The Beatles.

Grzegorz Turnau będąc przewodnikiem publiczności prowadzi z nią dialog spełniając nierzadko jej oczekiwania dotyczące repertuaru. W zależności od emocji, które towarzyszą podczas koncertu zmienia się lista utworów wykorzystywanych przez Grzegorza. Dlatego każde spotkanie z widzami jest inne i niepowtarzalne. Każdy spektakl jest unikatowy.

W koncercie udział biorą:
Grzegorz Turnau – śpiew, fortepian
Robert Kubiszyn/Łukasz Adamczyk – gitara basowa
Jacek Królik - gitary
Cezary Konrad – perkusja
Michał Jurkiewicz – skrzypce, keyboard, akordeon

 

ZAPRASZAMY

BILETY (MIEJSCA SIEDZĄCE):

99 PLN (kat. III), 129 PLN (kat. II), 149 PLN (kat. I)Copyright © 2003-2018 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama