Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Uriah Heep

Kiedy2019-02-21
GdzieProgresja
Uriah Heep

Hard rockowa grupaUriah Heep przyjedzie do Polski promować swój najnowszy album „Living The Dream” (premiera 14 września). Brytyjczycy odwiedzą kolejno: Wrocław, Kraków, Warszawę oraz Gdańsk.

URIAH HEEP (Wielka Brytania) rock, hard rock:

"Lady In Black", "July Morning", "Easy Livin'", "Gypsy", "Return To Fantasy", "The Wizard", "Look At Yourself" – to kilka rockowych i hardrockowych klasycznych piosenek, jakie stworzyła powstała w 1969 roku i działająca nieprzerwanie do dziś brytyjska grupa Uriah Heep. W pierwszej połowie lat 70. założona przez grającego w zespole do dziś gitarzystę Micka Boxa formacja, przeżywała swoje największe chwile i nagrała albumy, które dziś są pomnikami rocka i hard rocka. Wśród nich, chociażby "Look At Yourself", "Demons And Wizards", czy genialna koncertówka z 1973 roku.

Uriah Heep od początku słynęli z niesamowitych, żywiołowych i widowiskowych koncertów oraz umiejętności komponowania zarówno krótkich, melodyjnych piosenek, jak i bardziej rozbudowanych, ambitniejszych utworów. Stylistycznie byli blisko Deep Purple, czyli łączyli mocne rockowe i hardrockowe elementy z brzmieniem klawiszy, ale udało im się zdobyć swoją publiczność, co przełożyło się na wielkie sukcesy komercyjne, liczone w ponad 40 mln sprzedanych albumów oraz koncertach na wypełnionych po brzegi stadionach.

Choć najlepsze komercyjnie czasy Uriah Heep to te, gdy w zespole śpiewał David Byron, a jednym z głównych muzyków i kompozytorów był kapitalnie grający na organach Hammonda Ken Hensley, także później kapela niejednokrotnie nagrywała wspaniałe albumy i zdobywała kolejne rynki. Kierowana przez niestrudzonego i wiecznie uśmiechniętego Micka Boxa, który w 2018 roku skończył 71 lat, grupa regularnie koncertuje i nagrywa płyty.

Rok 2018 to kolejne dzieło studyjne Uriah Heep – "Living The Dream". Czyli nadarzyła się kolejna okazja do wyruszenia na tournée, a na nim zespół po raz kolejny zawita do Polski, tym razem na serię czterech koncertów. Obok Micka Boxa na scenie staną jego dwaj współpracownicy od 1986 roku, czyli Bernie Shaw (wokal) i Phil Lanzon (klawisze, wokal) oraz Russell Gilbrook (perkusja; w zespole od 2007 roku) i Davey Rimmer (gitara basowa; w Uriah Heep od 2013 roku). I pokażą, jak się gra ekstraklasowego, czadowego rocka.

Przedsprzedaż biletów startuje już w najbliższą środę 12 wrześniao godzinie 10:00 na: https://sklep.knockoutprod.net(Wrocław, Kraków oraz Warszawa) oraz https://tickets.soundrive.pl(Gdańsk).

 ip



Zdjecie nr 1469850
Zdjecie nr 1469851
Zdjecie nr 1469852
Zdjecie nr 1469853
Zdjecie nr 1469854
Zdjecie nr 1469855
Zdjecie nr 1469856
Zdjecie nr 1469857
Zdjecie nr 1469858
Zdjecie nr 1469859
Zdjecie nr 1469860
Zdjecie nr 1469861
Zdjecie nr 1469862
Zdjecie nr 1469863
Zdjecie nr 1469864
Zdjecie nr 1469865
Zdjecie nr 1469866
Zdjecie nr 1469867
Zdjecie nr 1469868
Zdjecie nr 1469869
Zdjecie nr 1469870
Zdjecie nr 1469871
Zdjecie nr 1469872
Zdjecie nr 1469873

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

BLOK PROMOWANY
Sopot Sun - nurkowanie w opalanie Przetestuj kosmetyki Ziaja serii Sopot Sun i ciesz się promieniami słońca
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2019 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama