Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Empik Junior: Behemoth - spotkanie z zespołem

Kiedy2018-10-08
GdzieEmpik Junior, ul. Marszałkowska 116/122

Wyjątkowe spotkanie z grupą Behemoth, promujące ich najnowszy album „I Loved You At Your Darkest".

Fot: Olga Pawuła



Zdjecie nr 1453404
Zdjecie nr 1453405
Zdjecie nr 1453406
Zdjecie nr 1453407
Zdjecie nr 1453408
Zdjecie nr 1453409
Zdjecie nr 1453410
Zdjecie nr 1453411
Zdjecie nr 1453412
Zdjecie nr 1453413
Zdjecie nr 1453414
Zdjecie nr 1453415
Zdjecie nr 1453417
Zdjecie nr 1453418
Zdjecie nr 1453419
Zdjecie nr 1453420
Zdjecie nr 1453586

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2018 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama