Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Kimbra

Kiedy2019-03-15 godzina 20:00
Za ileod 85 zł
GdzieProxima
ul. Żwirki i Wigury 99A (Ochota)
Warszawa
Kimbra

Zapraszamy na koncert Kimbry! Artystka zagra 15 marca w warszawskiej Proximie! Kimbra bilety na koncert już w sprzedaży!

Dwukrotna zdobywczyni nagrody Grammy, nowozelandzka wokalistka przez wielu nadal kojarzona jest głównie z przebojem ,,Somebody That I Used To Know" nagranym z Gotye. Kimbra zapowiada jednak samodzielną, akustyczną EP-kę, która premierę będzie miała jeszcze w październiku.

,,Zawsze chciałam nagrać akustyczny zestaw piosenek, gdzie oddalam się od beatów. Myślę że ludzie odnajdują w moich utworach intymność, kiedy są bardziej minimalistyczne", mówi artystka. ,,Pomimo że uwielbiam technologię w produkcji muzyki, wciąż kocham prostotę...tylko gitara i wokal. 'Primal Heart' wydaje się być doskonałą okazją, by eksplorować ten obszar".

Jej soulowe nagrania cieszą się wciąż rosnącą popularnością wśród fanów, a najnowsza EP-ka ma być dowodem na to, że Kimbra potrafi utrzymać zainteresowanie tylko dzięki niesamowitemu głosowi, bez pomocy dostępnych narzędzi technologicznych. Sprawdźcie, jak zabrzmi na żywo!

 Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2019 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama