Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Toto Cutugno - Un Italiano Vero World Tour

Kiedy2019-05-16 godzina 20:00
Za ileod 144 zł
GdzieHala Torwar COS
Toto Cutugno - Un Italiano Vero World Tour

TOTO CUTUGNO - CHARYZMATYCZNA LEGENDA WŁOSKIEJ PIOSENKI WYSTĄPI W WARSZAWIE! 16 maja 2019 roku stołeczny Torwar stanie się centrum włoskiej piosenki. Legendarny Toto Cutugno, zaczaruje niepowtarzalnym głosem rzesze fanów, przypominając swoje największe hity podczas jedynego koncertu w Polsce! Razem z zespołem, piosenkarzami i tancerzami przygotował specjalnie na tą okazję niezapomniane show, będące częścią światowej trasy koncertowej. Toto Cutugno bilety na koncert już w sprzedaży!

Salvatore "Toto" Cutugno jest znany głównie ze swoich niezapomnianych hitów takich jak L'Italiano, Solo Noi czy Insieme. Niewiele osób wie jednak, że jest także świetnym kompozytorem, który pisze dla wielu gwiazd światowego formatu, takich jak Michel Sarda, Mireille Mathieu, Johnny Hallyday czy Dalida.

Cutugno karierę rozpoczął jako perkusista w jego ojczystych Włoszech, ale wkrótce odłożył perkusję i rozpoczął przygodę ze śpiewaniem, dając poznać się jako charyzmatyczny piosenkarz o wyjątkowym głosie. Na światowy sukces nie musiał długo czekać. W 1980 roku zdobył I nagrodę na słynnym międzynarodowym festiwalu muzycznym w San Remo. Jego kultowy hit L'Italiano podbił listy przebojów na całym świecie. W 1992 roku piosenką Insieme, która wzywała do zjednoczenia Europy, wygrał Konkurs Piosenki Eurowizji. To dokładnie uchwyciło euforyczny nastrój całej Europy po upadku muru berlińskiego.

Jego koncerty to prawdziwe show z dużym, towarzyszącym mu, zespołem, sekcjami wokalnymi i tancerzami. Toto Cutugno nie traci nic ze swojej charyzmy, a jego wpadające w ucho hity i niezapomniane melodie niezmiennie porywają fanów. Słoneczna atmosfera jego przebojów, wspaniały głos i urok włoskiej elegancji z efektownym show to największe atrakcje jego koncertów.

Przyjdź i daj się porwać włoskim, pięknym melodiom w wykonaniu charyzmatycznego muzyka.

Toto Cutugno koncert Warszawa - 16.05.2019, COS Torwar. Toto Cutugno 2019, Toto Cutugno koncerty!Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2019 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama