Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Planeta Singli 3 - premiera filmu w Warszawie

Kiedy2019-02-04
GdzieMultikino Złote Tarasy
ul. Złota 59
Warszawa
Planeta Singli 3 - premiera filmu w Warszawie

4 lutego 2019 w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbyła się  uroczysta premiera filmu „Planeta Singli 3”. Na czerwonym dywanie pokazały się takie gwiazdy jak Agnieszka Więdłocha, Maciej Stuhr, Danuta Stenka, Piotr Głowacki, Joanna Jarmołowicz, Maria Pakulnis, Jakub Józefowicz, Borys Szyc, Weronika Książkiewicz i Ania Smołowik.

ip



Zdjecie nr 1467823
Zdjecie nr 1467824
Zdjecie nr 1467825
Zdjecie nr 1467826
Zdjecie nr 1467827
Zdjecie nr 1467828
Zdjecie nr 1467829
Zdjecie nr 1467830
Zdjecie nr 1467832
Zdjecie nr 1467835
Zdjecie nr 1467836
Zdjecie nr 1467837
Zdjecie nr 1467838
Zdjecie nr 1467839
Zdjecie nr 1467841
Zdjecie nr 1467842
Zdjecie nr 1467843
Zdjecie nr 1467844
Zdjecie nr 1467845
Zdjecie nr 1467846
Zdjecie nr 1467847
Zdjecie nr 1467848
Zdjecie nr 1467849
Zdjecie nr 1467850
Zdjecie nr 1467851
Zdjecie nr 1467852
Zdjecie nr 1467853
Zdjecie nr 1467854
Zdjecie nr 1467855
Zdjecie nr 1467856
Zdjecie nr 1467857
Zdjecie nr 1467858
Zdjecie nr 1467859
Zdjecie nr 1467860
Zdjecie nr 1467861
Zdjecie nr 1467862
Zdjecie nr 1467863
Zdjecie nr 1467864
Zdjecie nr 1467865
Zdjecie nr 1467866

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2019 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama