Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

"MaminSzymek" Szymona Majewskiego - próba prasowa

Kiedy2019-04-11
GdzieTeatr Polonia
Marszałkowska 56
Warszawa
"MaminSzymek" Szymona Majewskiego - próba prasowa

Relacja Matki z Synem, PRL w tle, wojsko, szkoła i punk rock. Och-Cafe Teatr zaprasza na premierę spektaklu MAMINSZYMEK Szymona Majewskiego, która odbędzie się 13 kwietnia. 

MaminSzymek to kolejne – po monologu One Mąż Show– nadzwyczajne spotkanie Szymona Majewskiego z publicznością. Dostajemy osobisty, wyjątkowy tekst – tym razem opisujący relacje z Jego ukochaną Mamą. Jest to rodzaj intymnego, ale też pełnego humoru i inteligencji pożegnania. Możemy się tylko domyślać, co to znaczy być matką Szymona Majewskiego, ale ta opowieść i tak zapewne przerośnie nasze najśmielsze wyobrażenia. MaminSzymekporusza wiele naszych wspólnych spraw. Relacja Matki z Synem, PRL w tle, wojsko, szkoła i punk rock. A wszystko zapośredniczone tuż obok Och-Teatru, na warszawskiej Ochocie, gdzie wychowywał się Szymon Majewski. Wszystkie historie wydarzyły się naprawdę, choć niektórym trudno będzie uwierzyć.

– Napisałem MaminSzymka, bo chciałem podziękować Mojej Mamie za trudny i znoje wychowania taka gagatka jak ja. W PRL-u z takim nygusem nie było łatwo, ponieważ ubierałem się jak fircyk, byłem wiercipiętą, leniem i wałkoniem. Mama miała ze mną nie lada przeboje. MaminSzymekto spóźnione wypracowanie na temat: „Portret Matki i syna. Próba analizy ich postaw wobec zwycięstw i porażek” – powiedział Szymon Majewski.

Premiera:13 kwietnia 2019roku
Na kolejne spektakle zapraszamy 14, 16 i 22 kwietnia oraz 25 maja.

ip



Zdjecie nr 1475987
Zdjecie nr 1475988
Zdjecie nr 1475989
Zdjecie nr 1475990
Zdjecie nr 1475991
Zdjecie nr 1475992
Zdjecie nr 1475993
Zdjecie nr 1475994
Zdjecie nr 1475995
Zdjecie nr 1475996

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2019 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama