Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

JUWenalia 2019 - dzień I

Kiedy2019-05-10
Za ileBezpłatne
GdzieKampus Główny UW, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28
JUWenalia 2019 - dzień I

W maju, w Warszawie zrobi się gorąco. A studenckie życie nabierze rozpędu! To wszystko za sprawą obchodzonych co roku Juwenaliów UW, podczas których zagrają najwięksi polscy artyści oraz zespoły skierowane do młodego pokolenia.

Największe studenckie święto na Uniwersytecie Warszawskim – Juwenalia UW 2019 wystartuje 10 maja.  Pierwszego dnia na Kampusie Głównym UW (ul. Krakowskie Przedmieście 26/28).

Więcej informacji i lista koncertów w artykule: Juwenalia UW 2019 - dzień I.



Zdjecie nr 1479538
Zdjecie nr 1479539
Zdjecie nr 1479540
Zdjecie nr 1479541
Zdjecie nr 1479542
Zdjecie nr 1479543
Zdjecie nr 1479544
Zdjecie nr 1479545
Zdjecie nr 1479546
Zdjecie nr 1479547
Zdjecie nr 1479548
Zdjecie nr 1479549
Zdjecie nr 1479550
Zdjecie nr 1479551
Zdjecie nr 1479552
Zdjecie nr 1479553
Zdjecie nr 1479554
Zdjecie nr 1479555
Zdjecie nr 1479556
Zdjecie nr 1479557
Zdjecie nr 1479558
Zdjecie nr 1479559
Zdjecie nr 1479560
Zdjecie nr 1479561
Zdjecie nr 1479562
Zdjecie nr 1479563
Zdjecie nr 1479564
Zdjecie nr 1479565
Zdjecie nr 1479566
Zdjecie nr 1479567
Zdjecie nr 1479568
Zdjecie nr 1479569
Zdjecie nr 1479570
Zdjecie nr 1479571
Zdjecie nr 1479572
Zdjecie nr 1479573
Zdjecie nr 1479574
Zdjecie nr 1479575
Zdjecie nr 1479576
Zdjecie nr 1479577

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2019 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama