Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

OTT.

Kiedy2020-06-06 godzina 19:00
Za ile90 zł (OTT.)
GdzieProgresja Music Zone

Zapraszamy na koncert OTT., który zagra pierwszy koncert w Polsce! Już 6 czerwca 2020 w warszawskiej Progresji. OTT. bilety już dostępne.

OTT. - DJ i kompozytor

OTT. to pseudonim DJ-a, kompozytora i producenta pochodzenia angielskiego. Aktywnie współpracuje z wytwórnią Twisted Records.

Lista artystów z którymi współpracował artysta prawie nie ma końca: Brian Eno, The Orb, Youth, Shpongle, Killing Joke, Hallucinogen, Sinead O'Connor, Embrace, Steve Hillage, System 7, Natacha Atlas i inni.

Popularność zdobył po ukazaniu się płyty Hallucinogen - In Dub w 2002 roku, która zawierała 6 genialnych remiksów utworów Hallucinogena. Doskonaląc swój warsztat rok później wypuścił pierwszy album solowy pod nazwą Blumenkraft. Połączenie elektroniki, dub i orientalnych rytmów szybko podbiło serce tysięcy ludzi na świecie. Od tamtego czasu wypuścił 4 krążki: Blumenkraft (2003), Skylon (2008), Mir (2011), Fairchildren (2015). Muzyka z tych albumów najczęściej porównywana, do projektu swojego przyjaciela, Simona Posforda - Shpongle. W maju 2020 roku OTT zapowiedział wydanie najnowszego albumu, więc na występie w Progresji bez wątpienia nie zabraknie także premierowego materiału.BLOK PROMOWANY
BATLIC HOME SPA fit Przetestuj najnowszą serię kosmetyków Ziaja BALTIC HOME SPA fit
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama