Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

LAUV

Kiedy2020-05-23 godzina 20:00
Za ile149 zł (LAUV)
GdzieProgresja Music Zone

How I'm feeling spring Tour of Europe - 2020

LAUV w Polsce! Autor hitów I Like Me Better, I'm so tired, Come Back Home czy Adrenaline wystąpi 23 maja 2020 roku w warszawskim klubie Progresja.  Koncert będzie częścią światowej trasy How I'm feeling World Tour. LAUV bilety na koncert już w sprzedaży. 

LAUV Warszawa timing*

  • 19:00 - otwarcie drzwi
  • 20:00 - 20:40 - Babygirl (support)
  • 21:00 - 23:00 - LAUV

*podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie 

LAUV informacje

LAUV - wykonawca, autor tekstów i producent muzyki electropop pochodzący z USA. Ten młody utalentowany artysta obecnie bije rekordy popularności podbijając serca swoich słuchaczy kolejnymi hitami. Może pochwalić się nie tylko bogatą dyskografią, ale również ponad 2,5 miliardową liczbą wyświetleń swoich klipów w Internecie.

Naprawdę nazywa się Ari Staprans Leff i urodził się 8 sierpnia 1994 roku w San Francisco. Od wczesnych lat namiętnie interesował się muzyką. Jest absolwentem New York University na kierunku technologia muzyczna. Rok 2012 to początek jego kariery, początkowo z wielką pasją tworzył utwory dla innych artystów. W 2014 roku premierę miał jego pierwszy własny kawałek ,,The Other" - który w krótkim czasie wygenerował ponad 200 mln odsłon na Spotify. W tym samym okresie zdolny muzyk pracował nad pisaniem i produkcją utworów dla innych artystów m.in. dla Cheat Codes czy Demi Lovato.

W maju 2017 r. LAUV wydał singiel ,,I Like Me Better" inspirowany jego prywatnym życiem i związkiem. Utwór osiągnął szczyty list przebojów zdobywając platynę w siedmiu krajach świata (w tym w USA), a złotą płytę w trzech. Tego samego roku LAUV odbył 2 miesięczną trasę koncertową ,,Late Nights, Deep Talks", podczas której wystąpił w ośmiu miastach w USA. LAUV dołączył do Eda Sheerana podczas trasy ,,Divide Tour" w Azji. Po tym produktywnym artystycznie okresie przyszedł czas na pierwszą światową trasę koncertową LAUVa ,,I Met You When I 18", która odbyła się w 2018 roku. W maju LAUV wydał krążek ,,I Met You When I Was 18" (The Playlist), 17-ścieżkowy zbiór nowych i wcześniej wydanych utworów, w tym singli ,,I Like Me Better" i ,,The Other", nad którymi pracował w ciągu kilku minionych lat. Album ten był odsłuchiwany aż ponad 1 miliard razy na Spotify.

Od początku 2019 roku LAUV nie zwalnia tempa wydał kilka hitów m.in. ,,I'm So Tired ..." z Troye Sivanem.  W kwietniu 2019 roku wydał singiel i teledysk do utworu ,,Drugs & the Internet". W maju wypuścił ,,Sad Forever" w sierpniu ,,Fuck, I'm Lonely" i zaraz po tym ,,Feelings".

LAUV koncerty

Ttrasę koncertowa ,,How I'm feeling World Tour" rozpoczęła się 5 października 2019 roku w Waszyngtonie. Muzyk podróżować będzie po całym świecie: Stanach Zjednoczonych, Europie, Nowej Zelandii i Australii. Jednym z przystanków będzie również Polska - koncert Lauva odbędzie się 23 maja 2020 roku w warszawskiej Progresji. Kwota o równowartości 1$ z każdego biletu będzie przekazana na rzecz fundacji artysty ,,Blue Boy Foundation".
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama