Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Cavetown

Kiedy2020-04-20 godzina 18:30
Za ile99 zł (Cavetown)
GdzieKlub Stodoła

Cavetown ponownie w Polsce! Po wyprzedanym koncercie w sierpniu tego roku, muzyk wraca do naszego kraju. Już 20 kwietnia 2020  roku w warszawskiej Stodole. W roli supportu wystąpi Orla Gartland i spookyghostboy.


Robin Skinner pomimo tylko 20 lat ma na swoim koncie już 4 albumy. Nic w tym dziwnego, ponieważ muzykę ma w genach - jego ojciec jest flecistą i głową wydziału muzyki na Uniwersytecie Cambridge.

Cavetown płyta Lemon Boy

Jego ostatni krążek, ,,Lemon Boy", ukazał się w 2018 roku. Skinner tworzy swoją muzykę samodzielnie, jak sam podkreśla - w swojej sypialni. Na płycie znalazły się bardzo prawdziwe i osobiste teksty, o których trudno opowiadać mu w inny sposób niż poprzez muzykę. Wierzy, że w ten sposób może dotrzeć do ludzi, którzy czują podobnie. Tytułowy utwór z nowego albumu ma już prawie 10 mln wyświetleń na Youtubie! Muzykę przez niego tworzoną można opisać jako folk-pop, ale na ,,Lemon Boy" znajdziemy tez elementy elektroniki.

Cavetown Warszawa bilety

Partner Imprezy zastrzega sobie prawo do anulowania bez uprzedniego powiadomienia biletów zakupionych w liczbie wyższej niż dopuszczalna, gdy zostanie przekroczony:

  • Limit na jedno gospodarstwo domowe (a także limit na adres korespondencyjny)

  • Limit na jedną kartę kredytową,

  • Limit dla jednego Użytkownika.

Limit biletów wynosi 8 sztuk.

 

Regulamin imprezy dostępny TUTAJ

Organizatorem koncertu jest Live Nation Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Pilickiej 4, 02-629 Warszawa, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 216013, NIP 5213300869.

 

 

 

 Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama