Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Chris Norman

Kiedy2020-04-18 godzina 19:00
Za ile129 zł (Chris Norman)
GdzieTorwar
Chris Norman

Chris Norman w Polsce! Legendarny wokalista zespołu Smokie, jeden z najbardziej oryginalnych i znanych brytyjskich muzyków lat 70 i 80 ponownie odwiedzi nasz kraj! Koncert odbędzie się 18 kwietnia 2020 roku w hali COS Torwar. Chris Norman bilety na koncert w Warszawie już w sprzedaży!

Chris Norman bilety

  • PŁYTA - 169 zł 
  • STREFA 1 - 199 zł 
  • STREFA 2 - 169 zł 
  • STREFA 3 - 129 zł 
  • STREFA FUN - 299 zł

Chris Norman Warszawa

Koncert Chrisa Normana w Warszawie odbędzie się w ramach europejskiej trasy koncertowej. Artysta z pewnością zagra nie tylko wielkie przeboje takie jak ,,Midnight Lady", ,,Baby I Miss You", ,,Living Next Door To Alice", ale także utwory z najnowszych płyt.

Dotychczas w ramach trasy artysta wraz z zespołem zagrali koncerty dla kilkuset tysięcy fanów w Rosji, Niemczech, Wielkiej Brytanii, na Litwie oraz w krajach Skandynawii a ostatnia trasa koncertowa w Polsce spotkała się z ogromnym zainteresowaniem!

O Chrisie Normanie

Chris Norman, znany doskonale z zespołu Smokie, wraz z zespołem wielokrotnie okupował pierwsze miejsca europejskich list przebojów. Solową karierę rozpoczął w 1987 roku, wydając od tego czasu aż kilkanaście płyt. Ostatni jego występ w Polsce miał miejsce w kwietniu 2019 roku.

 Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama