Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

William DuVall

Kiedy2020-04-17 godzina 18:00
Za ile95 zł (William DuVall)
GdzieKlub Stodoła

William DuVall w Polsce! Frontman kultowego zespołu Alice in Chains wystąpi 17 kwietnia 2020 roku w warszawskim klubie Stodoła. William DuVall bilety na koncert już w sprzedaży.

 DuVall od ponad 35 lat inspiruje artystów na całym globie. Niewielu muzyków może pochwalić się tak różnorodną artystycznie i pełną sukcesów karierą, jak William DuVall. W 1983 roku jako nastolatek założy legendarny zespół z Atlanty, Neon Christ.  W 2016 roku dołączył do supergrupy Giraffe Tounge Orchestra (z członkami zespołów Mastodon i Dillinger Escape).

William DuVall One Alone

4 października DuVall wydał swój pierwszy solowy album ,,One Alone" promowany singlem ,,Til the Light Guides Me Home".

,,One Alone" to akustyczna podróż. W przeciwieństwie do wielowarstwowego ataku dźwiękowego, który dominuje w jego twórczości, ,,One Alone" jest niezwykle unikatowy i intymny - przypomina nocną spowiedź czy kameralny koncert w salonie.

William DuVall bilety

Partner Imprezy zastrzega sobie prawo do anulowania bez uprzedniego powiadomienia biletów zakupionych w liczbie wyższej niż dopuszczalna, gdy zostanie przekroczony:

  • Limit na jedno gospodarstwo domowe (a także limit na adres korespondencyjny)

  • Limit na jedną kartę kredytową,

  • Limit dla jednego Użytkownika.

Regulamin imprezy dostępny TUTAJ

Organizatorem koncertu jest Live Nation Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Pilickiej 4, 02-629 Warszawa, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 216013, NIP 5213300869.Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama