Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Sting

Kiedy2020-07-25 godzina 17:30
Za ile170 zł (Sting: My Songs 2020)
GdziePGE Stadion Narodowy
Sting

Sting wraca do Polski! Znakomita trasa My Songs zawita 25 lipca 2020 roku na PGE Narodowy w Warszawie. Sting bilety na koncert już w sprzedaży!

Sting w Polsce

Czeka nas dynamiczne widowisko, obejmujące zarówno solową twórczość siedemnastokrotnego zwycięzcy Grammy, jak również tą z okresu współtworzenia zespołu The Police. Możemy zatem liczyć na wieczór pełen najbardziej znanych i ukochanych piosenek z repertuaru Stinga i The Police!

 

Podczas koncertu Stinga w Warszawie fani usłyszą m.in. takie przeboje jak ,,Englishman in New York", ,,Fields of God", ,,Shape of my heart", ,,Every Breath You Take", "Roxanne", czy "Message in the Bottle", które artysta zaśpiewa w akompaniamencie zespołu rockowego w składzie: 

  • Dominic Miller (gitara),
  • Josh Freese (perkusja),
  • Rufus Miller (gitara),
  • Kevon Webster (keyboard),
  • Shane Sager (harmonijka)
  • Melissa Musique i Gene Noble (chórki).

O Stingu

Jeden z najbardziej charakterystycznych artystów na świecie, uwielbiany przez miliony kompozytor, piosenkarz, aktor, autor i działacz społeczny. Jego kariera rozpoczęła się gdy w 1977 roku wraz ze Stewartem Copelandem i Andy'm Summersem utworzyli kultową grupę The Police. Zespół wydał pięć albumów studyjnych, zdobył sześć nagród Grammy i dwie Brit. The Police zostali również wprowadzeni do Rock and Roll Hall of Fame w 2003 roku.

 

Solowa kariera Stinga obfitowała w nagrody. Artysta może pochwalić się między innymi: 11 Grammy Awards, 2 Brit, Złotym Globem, Emmy, czterema nominacjami do Oskara (ostatnio za ,,The Empty Chair" z JIM: The James Foley Story), nominacją do TONY, Billboard Magazine's Century Award oraz MusiCares 2004 Person of the Year.

 

Sting próbuje również swoich sił w przemyśle filmowym. Artysta pojawił się w ponad 15 filmach, był producentem wykonawczym, docenionego przez krytyków, 'A Guide to Recognizing Your Saints', a w 1989 wystawiał sztukę w The Threepenny Opera na Broadway'u. Jego najnowsze projekty teatralne, jak The Last Ship, otrzymały nominacje do TONY. Przedstawienie z muzyką i tekstem napisanym przez Stinga było wystawiane na Broadway'u w 2014 i 2015 roku. Obecnie Sting pracuje nad kolejnymi sztukami, które będzie można zobaczyć w Los Angeles i San Francisco w 2020 roku.

 

Wspieranie organizacji broniących praw człowieka takich jak the Rainforest Fund, Amnesty International i Live Aid odzwierciedla w swej uniwersalnej sztuce. Razem z żoną Trudie Styler założył w 1989 roku Rainforest Fund w celu ochrony zarówno lasów deszczowych na świecie, jak i ich rdzennych mieszkańców. Zorganizowali dotychczas 18 koncertów, aby zbierać fundusze i zwiększać świadomość o zagrożonych zasobach naszej planety. Od momentu powstania, The Rainforest Fund rozwinął się w sieć powiązanych ze sobą organizacji działających w ponad 20 krajach na trzech kontynentach.

Sting & Shaggy

Po uznanym przez krytyków albumie '57th & 9th', Sting wraz z gwiazdą reagge, Shaggy'm, wydali wspólny album zatytułowany 44/876, na którym możemy usłyszeć zaskakujące połączenie stylu i muzyki obu artystów. Album uplasował się na 1 miejscu w rankingu Billboard Reagge w Stanach, zgarniając Złote Płyty w Polsce i Francji oraz nagrodę Grammy za najlepszy album reagge.

 

Sting & Shaggy odwiedzili Polskę w 2018 roku w ramach trasy koncertowej 44/876. Koncerty odbyły się w Łodzi oraz Gdańsku. 

Sting: My Songs

24 maja ukazał się nowy album zatytułowany Sting: My Songs, który zawiera współczesne interpretacje największych hitów Stinga. Letnia trasa o tej samej nazwie będzie energetycznym show, w trakcie którego Sting wykona przeboje z czasów swojej kariery solowej oraz z The Police.

 

W maju 2020 r. Sting z albumem ,,My Songs" wystąpi jako gwiazda wieczoru w The Colosseum w Ceasars Palace, Las Vegas. Artysta zaprezentuje kompendium własnych utworów w połączeniu z efektownymi wizualizacjami pochodzącymi z najbardziej popularnych teledysków lub inspiracji Artysty.

Sting Warszawa bilety

Partner Imprezy zastrzega sobie prawo do anulowania bez uprzedniego powiadomienia biletów zakupionych w liczbie wyższej niż dopuszczalna, gdy zostanie przekroczony:

  • Limit na jedno gospodarstwo domowe (a także limit na adres korespondencyjny)

  • Limit na jedną kartę kredytową,

  • Limit dla jednego Użytkownika.

Bilety na koncert Stinga w Warszawie są personalizowane. 

Oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników koncertu zostanie wydrukowane na bilecie. Bilety będą sprawdzane przy wejściu na koncert, aby porównać, czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika.

 

Limit biletów wynosi 4 sztuki.

Do każdego zamówienia online doliczana jest opłata w wysokości 15 zł.

 

Pakiety Hospitality / Hospitality Packages dostępne na stronie partnera TUTAJ

 

Regulamin imprez dostępny tutaj

Organizatorem koncertu jest Live Nation Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Pilickiej 4, 02-629 Warszawa, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 216013, NIP 5213300869.

 

 

Kup bilet na to wydarzenie »


BLOK PROMOWANY
BATLIC HOME SPA fit Przetestuj najnowszą serię kosmetyków Ziaja BALTIC HOME SPA fit
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama