Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Motionless in White

Kiedy2020-06-17 godzina 19:00
Za ile99 zł (Motionless in White)
GdzieKlub Stodoła
Motionless in White

Zapraszamy na koncert Motionless in White, który odbędzie się 17 czerwca 2020 roku w Klubie Stodoła w Warszawie.  Motionless in White bilety na koncert już w sprzedaży!

O Motionlees in White

Motionless in White to zespół metalowy pochodzący z Scranton w Pensylwanii - miasta 'niebieskich kołnierzyków'. W jego skład wchodzą Chris ,,Motionless" Cerulli (wokal prowadzący), Ryan Sitkowski (gitara prowadząca), Ricky ,,Horror" Olson (gitara rytmiczna), Vinny Mauro (perkusja) oraz Ghost (bas).

 

,,Jesteśmy zespołem wywodzącym się z małego miasta ,,niebieskich kołnierzyków"", mówi Chris. ,,Włożyliśmy w to wszystko dziesięć lat ciężkiej pracy, aby robić to, co kochamy najbardziej. Z niecierpliwością czekamy na kolejną dziesiątkę. Zarówno obszar, z którego pochodzimy, jak i baza fanów doprowadziły nas do tego punktu, w którym teraz jesteśmy. Już na samym początku zdaliśmy sobie sprawę, że jeśli poświęcisz czas i wysiłek w pogoni za marzeniami, możesz to osiągnąć właśnie dzięki ogromnemu wysiłkowi i pasji".

 

Od 2006 ta idea przyświeca zespołowi Motionless In White i wnosi ich na coraz wyższy poziom w kręgu współczesnego rocka. Ich album Reincarnate wydany w 2014 roku wspiął się na 9 miejsce listy Billboard Top 200 i zajął pierwsze miejsce na liście najlepszych albumów rockowych Billboardu. Tytułowy utwór i singiel znalazły się w Top 20 listy Active Rock i odnotowały ponad 22 miliony wyświetleń na YouTube i ponad 10 milionów streamów w Spotify. Zespół dzielił sceny z takimi zespołami/artystami jak Slipknot, Korn czy Marilyn Manson, a także zagrali na wielu prestiżowych festiwalach m.in Warped Tour, Aftershock, Rock On The Range, Rock Allegiance.

 

,,Jesteśmy dość prostym zespołem, jeśli chodzi o nasze intencje" - podsumowuje Chris. ,,Wyłącz głowę, oderwij się od rzeczywistości, słuchaj muzyki. Właśnie do tego zachęcamy. Chcemy dać ludziom coś, co pozwoli im uciec od życiowych problemów. Mamy nadzieję, że słuchając naszych piosenek ich miłość do muzyki zostanie przywrócona lub podtrzymana. "

Motionless in White bilety 

Partner Imprezy zastrzega sobie prawo do anulowania bez uprzedniego powiadomienia biletów zakupionych w liczbie wyższej niż dopuszczalna, gdy zostanie przekroczony:

  • Limit na jedno gospodarstwo domowe (a także limit na adres korespondencyjny)

  • Limit na jedną kartę kredytową,

  • Limit dla jednego Użytkownika.

Regulamin imprezy dostępny TUTAJ

Organizatorem koncertu jest Live Nation Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Pilickiej 4, 02-629 Warszawa, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 216013, NIP 5213300869.

BLOK PROMOWANY
BATLIC HOME SPA fit Przetestuj najnowszą serię kosmetyków Ziaja BALTIC HOME SPA fit
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama