Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Sinatra with Matt Dusk

Kiedy2020-05-04 godzina 20:00
Za ile129 zł (Sinatra with Matt Dusk)
GdzieTeatr Muzyczny Roma
Sinatra with Matt Dusk

Sinatra w wykonaniu Matta Duska! Zapraszamy na trzy wyjątkowe koncerty promujące nadchodzący album kanadyjskiego wokalisty z przebojami wybitnego Franka Sinatry. Sinatra with Matt Dusk bilety na koncerty już w sprzedaży.

Matt Dusk koncerty Sinatra with Matt Dusk

Matt Dusk bilety

W sprzedaży dostępne również bilety kolekcjonerskie (tylko przy zakupie online, przy zamówieniu z wysyłką pocztą lub kurierem) - wzór dostępny TUTAJ!

Matt Dusk Sinatra

Doskonale znany w Polsce Matt Dusk od lat czaruje swoimi jazzowo-swingującymi hitami. I właśnie teraz, kiedy jego publiczność powiększa się z każdym nowym wydawnictwem, Matt proponuje wycieczkę w czasy, w których u szczytu popularności był jego idol - Frank Sinatra. W czasy elegancji i zmysłowości, zadymionych klubów Las Vegas z lat 60-tych, gdy na listach przebojów królowały dzisiejsze standardy - Come Fly With Me, I've Got You Under My Skin, czy Fly Me To The Moon.

 

Umieszczony na płycie Sinatra zestaw hitów przekrojowo ukazuje karierę Mistrza. Dzięki Mattowi odtwarzamy na nowo najlepsze momenty z jego życia, od czasu kiedy zawładnął sercami nastolatek (ze względu na wysokie skarpetki Bobbysoxers) po czas, gdy stał się jednym z członków The Rat Pack, nieformalnej grupy piosenkarzy i aktorów, do której należeli m.in. Humphrey Bogart czy Judy Garland. Niewybredne żarty, koktajle, żetony do blackjacka - wszystko to tworzyło atmosferę oddaną wiernie na płycie Matta Duska.

 

Album ,,Sinatra with Matt Dusk" ukaże się wiosną 2020 roku. Polskie wydanie krążka będzie zawierało niespodziankę dla słuchaczy - więcej szczegółów już wkrótce!

Matt Dusk o nowej płycie 

,,Śpiewałem te piosenki od kiedy stać mnie było na wypożyczenie smokingu" mówi Matt. ,,Nie ma nic bardziej swingującego, niż wejście na scenę, na której zespół intonuje już standard, który znają wszyscy. Show, który nagraliśmy jest hołdem złożonym muzyce, muzykom i wspomnieniom z tamtych czasów".

 

Z 12 albumami w dyskografii, Matt Dusk prezentuje teraz nagrania artysty, który jest jego największą inspiracją. ,,Piosenki Franka są z nami od dekad i wykonywaniu ich towarzyszy wiele zabawnych historii. Niektóre śpiewałem swojej córce, gdy się urodziła, inne wykonywałem na imprezach z okazji rozwodu" - śmieje się. 

 

,,Trudno wyobrazić sobie kogoś, kto nie wie kim był Sinatra. Ale z moich rozmów z ludźmi poniżej 30-stki wyłaniają się takie osoby. Chciałbym przedstawić im jako pierwszy kogoś, kto bez wątpienia był jednym z najważniejszych wokalistów XX wieku i inspiracją takich artystów, jak Bob Dylan czy U2. Wielka Muzyka nie umiera nigdy - tak jak i dorobek Franka."

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama