Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Joe Satriani: The Shapeshifting Tour

Kiedy2020-05-05 godzina 18:00
Za ile180 zł (Joe Satriani: THE SHAPESHIFTING TOUR)
GdzieKlub Stodoła
Joe Satriani: The Shapeshifting Tour

Joe Satriani w Polsce! Wirtuoz gitary powraca do naszego kraju z trasą koncertową The Shapeshifting Tour. Koncert Satrianiego odbędzie się 5 maja 2020 roku w warszawskiej Stodole. Joe Satriani bilety na koncert w Warszawie już w sprzedaży.

Joe Satriani koncerty The Shapeshifting Tour 2020

Zaplanowana na 2020 rok trasa koncertowa The Shapeshifting Tour rozpocznie się 15 kwietnia 2020 roku w Niemczech i zawita m.in. do Szwajcarii, Holandii, Danii, Szwecji, Norwegii, Czech, Austrii, Włoch, Wielkiej Brytanii, Francji czy Polski.

 

Na koncertach będzie można usłyszeć utwory z nowego albumu Satrianiego, którego premiera zaplanowana jest na kwiecień. Artysta zapowiada, że występy na żywo będą również zawierały uwielbiane przez fanów utwory takie jak "Surfing With The Alien", "Cherry Blossoms", "Always with Me, Always with You" czy "Flying In A Blue Dream".

 

W skład zespołu koncertowego, który będziemy mieli szanse usłyszeć w warszawskim klubie Stodoła wchodzą:

  • znany perkusista Kenny Aronoff (John Fogerty),
  • basista Bryan Beller (Aristocrats)
  • klawiszowiec Rai Thistlethwayte (Thirsty Merc).

Joe Satriani informacje

Przez dwie dekady wirtuoz gitary podróżował po świecie, wyprzedając koncerty zarówno jako headliner, jak i założyciel i pomysłodawca słynnego cyklu koncertów G3.

 

Satriani wydał do tej pory wiele albumów studyjnych oraz albumów w wersji live, które sprzedały się w ponad 10 milionach egzemplarzy na całym świecie. Z jego wielu solowych albumów, dwa z nich zyskały status platyny, a cztery inne pokryły się złotem. Artysta ma również na swoim koncie 15 nominacji do nagrody Grammy.

Joe Satriani bilety

Partner Imprezy zastrzega sobie prawo do anulowania bez uprzedniego powiadomienia biletów zakupionych w liczbie wyższej niż dopuszczalna, gdy zostanie przekroczony:

  • Limit na jedno gospodarstwo domowe (a także limit na adres korespondencyjny)

  • Limit na jedną kartę kredytową,

  • Limit dla jednego Użytkownika.

Limit biletów wynosi 8 sztuk

Do każdego zamówienia online doliczana jest opłata w wysokości 10 zł.

 

Regulamin imprezy dostępny TUTAJ

Organizatorem koncertu jest Live Nation Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Pilickiej 4, 02-629 Warszawa, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 216013, NIP 5213300869.

 

 Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama