Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Brass Against

Kiedy2020-04-18 godzina 18:00
Za ile90 zł (Brass Against)
GdzieKlub Stodoła
Brass Against

Brass Against ponownie w Polsce! Amerykanie wystąpią 18 kwietnia 2020 roku w Klubie Stodoła. Brass Against bilety na koncert w Warszawie już  w sprzedaży!

O Brass Against

W obecnych trudnych politycznie czasach nadeszła pora, aby stawić czoła tej machinie. Brass Against to kolektyw artystów prowadzony przez Brada Hammondson'a, który ma na celu stworzenie muzycznego protestu, który wzywa fanów do działania. Zespół pragnie, aby ich muzyka brzmiała interesująco i rezonowała z emocjami ludzi. Łączą rocka i ostry hip-hop tworząc muzykę silną i wzmacniająca. Brass Against to zespół o wyjątkowym politycznym charakterze - są wściekli, zainspirowani, gotowi na zmiany i mają nadzieję, że ich muzyka wzmacnia energią każdego kto ich słucha.

 

Pochodząca z Nowego Jorku dziewięciosobowa orkiestra dęta, słynąca ze znakomitych przekładów mocnych rockowych brzmień na instrumenty dęte, przy zachowaniu rapcore'owego wokalu oraz niesamowitej energii. Brass Against grają covery m.in Rage Against the Machine, Living Colour, Public Enemy, A Tribe Called Quest, Kendrick Lamar, Fugees i wielu innych artystów.

Brass Against bilety

Partner Imprezy zastrzega sobie prawo do anulowania bez uprzedniego powiadomienia biletów zakupionych w liczbie wyższej niż dopuszczalna, gdy zostanie przekroczony:

  • Limit na jedno gospodarstwo domowe (a także limit na adres korespondencyjny)

  • Limit na jedną kartę kredytową,

  • Limit dla jednego Użytkownika.

Limit biletów wynosi 8 sztuk.

Do każdego zamówienia online doliczana jest opłata w wysokości 15 zł.

 

Regulamin imprezy dostępny tutaj

Organizatorem koncertu jest Live Nation Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Pilickiej 4, 02-629 Warszawa, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 216013, NIP 5213300869.

 

Brass Against koncert Warszawa - 18.04.2020, Klub StodołaChcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama