Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Sigala

Kiedy2020-03-26 godzina 19:00
Za ile90 zł (Sigala)
GdzieKlub Niebo
Sigala

Sigala w Polsce! Brytyjski DJ wystąpi w warszawskim Niebie 26 marca 2020 roku w ramach swojej największej trasy koncertowej! Sigala bilety na koncert w Warszawie już w sprzedaży!

 

Sigala to brytyjski DJ i producent muzyczny nominowany do nagrody BRIT Awards. 

 

Jego pierwszy solowy singiel ,,Easy Love" pojawił się na pierwszym miejscu brytyjskiej listy przebojów w 2015 roku. Wydany przez Ministry of Sound energetyczny house'owy kawałek zbudowany wokół kultowego przeboju ,,ABC" The Jackson 5.

 

W 2018 roku Sigala wydał swój debiutancki album studyjny ,,Brighter Days", na którym pojawili się tacy artyści jak Meghan Trainor, French Montana, Sean Paul, The Vamps, Kylie Minogue czy Kodaline. Album był najwyżej notowanym debiutanckim albumem tanecznym 2018 roku i otrzymał certyfikat BRIT Silver.

 

Po ostatnich wakacyjnych koncertach na festiwalach w Wielkiej Brytanii i Europie w tym na Radio 1's Big Weekend, SW4 Festival i Sziget Festival, Sigala udostępnił na swojej stronie ,,Mapę Świata", dzięki której fani mogą przypiąć pinezkę w lokalizacji w dowolnymi miejscu na świecie, gdzie chcieliby, aby Sigala zagrał podczas następnej międzynarodowej trasy koncertowej.

Sigala Warszawa bilety

Partner Imprezy zastrzega sobie prawo do anulowania bez uprzedniego powiadomienia biletów zakupionych w liczbie wyższej niż dopuszczalna, gdy zostanie przekroczony:

  • Limit na jedno gospodarstwo domowe (a także limit na adres korespondencyjny)

  • Limit na jedną kartę kredytową,

  • Limit dla jednego Użytkownika.

Regulamin imprezy dostępny tutaj

Organizatorem koncertu jest Live Nation Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Pilickiej 4, 02-629 Warszawa, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 216013, NIP 5213300869.Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama