Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Doro

Kiedy2020-11-18 godzina 20:00
Za ileBilet wstępu 95.00 PLN
GdzieKlub Proxima, Żwirki i Wigury 99a
Doro

Knock Out Productions zaprasza na koncert Doro do warszawskiego klubu ,,Proxima"! Doro Pesch wraz z zespołem ponownie zagości w Polsce! Legenda niemieckiego heavy metalu ruszy w europejską trasę, by promować swój najnowszy album ,,Forever Warriors, Forever United" (2018, Nuclear Blast). Na koncert Doro zapraszamy 18 listopada 2020 roku do warszawskiego klubu Proxima.

Doro Pesch to niekwestionowana królowa heavy metalu i żywa legenda gatunku, uwielbiana przez fanów na całym świecie. Nie tylko przez wzgląd na wspaniałą muzykę, którą tworzyła pod szyldem Warlock i tworzy jako Doro, lecz również ze względu na swoją otwartość i miłość do fanów, którą na każdym kroku podkreśla.

 

Pochodząca z Düsseldorfu Niemka z grania heavy metalu uczyniła życiowy priorytet. Jej rodziną są przyjaciele z zespołu, ekipy technicznej, a przede wszystkim miliony maniaków metalu na świecie, którzy niezliczone ilości razy owacyjnie przyjmowali występy Doro, chociażby na legendarnym festiwalu Wacken Open Air, na który regularnie jest zapraszana oraz niemal we wszystkich zakątkach świata, w których organizowane są metalowe koncerty.


Kumpela Lemmy'ego z Motörhead, czy Gene'a Simmonsa z Kiss, tworzy klasyczny, melodyjny heavy metal, który doskonale sprawdza się na koncertach. Doro wspaniale dyryguje na nich publicznością, która ochoczo zdziera gardła przy takich klasykach, jak choćby "All We Are". 

Kup bilet na to wydarzenie »Kup bilet na to wydarzenie »


BLOK PROMOWANY
BATLIC HOME SPA fit Przetestuj najnowszą serię kosmetyków Ziaja BALTIC HOME SPA fit
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama