Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Feminizm dla Klimatu. Klimat na antykapitalizm - manifa w Warszawie

Kiedy2020-03-08
Gdzie
Feminizm dla Klimatu. Klimat na antykapitalizm - manifa w Warszawie

Chcemy zwrócić szczególną uwagę na katastrofę klimatyczną, która dzieje się tu i teraz, dotyczy każdej i każdego z nas. Chcemy stanąć ramię w ramię z aktywistkami i aktywistami klimatycznymi, prozwierzęcymi, pokazać że klimat jest również naszą sprawą – sprawą feministyczną. Chcemy pokazać, że system kapitalistyczny niszczy tę planetę, korporacje zawłaszczają dobra wspólne, jednocześnie prowadząc narrację, która spycha odpowiedzialność na jednostki, a władze państw, pod wpływem właścicieli i prezesów tych korporacji, nie podejmują zmian systemowych, które są główną drogą na ratunek dla naszego gatunku.

ip



Zdjecie nr 1523599
Zdjecie nr 1523600
Zdjecie nr 1523601
Zdjecie nr 1523602
Zdjecie nr 1523603
Zdjecie nr 1523604
Zdjecie nr 1523605
Zdjecie nr 1523606
Zdjecie nr 1523607
Zdjecie nr 1523608
Zdjecie nr 1523609
Zdjecie nr 1523610
Zdjecie nr 1523611
Zdjecie nr 1523612
Zdjecie nr 1523613
Zdjecie nr 1523614
Zdjecie nr 1523615
Zdjecie nr 1523616
Zdjecie nr 1523617
Zdjecie nr 1523618
Zdjecie nr 1523619
Zdjecie nr 1523620
Zdjecie nr 1523621
Zdjecie nr 1523622
Zdjecie nr 1523623
Zdjecie nr 1523628
Zdjecie nr 1523629
Zdjecie nr 1523630
Zdjecie nr 1523631
Zdjecie nr 1523632
Zdjecie nr 1523633
Zdjecie nr 1523634
Zdjecie nr 1523635
Zdjecie nr 1523636
Zdjecie nr 1523637
Zdjecie nr 1523638
Zdjecie nr 1523639
Zdjecie nr 1523640
Zdjecie nr 1523641
Zdjecie nr 1523671

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama