Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

"Złote Taśmy" - uroczysta gala Stowarzyszenia Filmowców Polskich

Kiedy2020-03-09
GdzieKino Kultura
ul. Krakowskie Przedmieście 21/23
Warszawa
"Złote Taśmy" - uroczysta gala Stowarzyszenia Filmowców Polskich


Zdjecie nr 1523889
Zdjecie nr 1523890
Zdjecie nr 1523891
Zdjecie nr 1523892
Zdjecie nr 1523893
Zdjecie nr 1523894
Zdjecie nr 1523895
Zdjecie nr 1523896
Zdjecie nr 1523897
Zdjecie nr 1523898
Zdjecie nr 1523899

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama