Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

INCOGNITO

Kiedy2020-06-23
Do kiedy2020-06-27
GdzieTeatr WARSawy
Rynek Nowego Miasta 5/7
Warszawa
INCOGNITO

Dramat Nicka Payne’a, w Polsce znanego z Konstelacji, rozgrywa się w kilku planach czasowych, przeplatających ze sobą wiele ludzkich historii. Mózg, by zinterpretować postrzegane zjawisko, dąży do zintegrowania rozbitych elementów – podobnie widz scala poszczególne strzępki opowieści, by znaleźć paralele i zbudować spójną historię. 

Obsada: Karolina Porcari, Helena Urbańska, Dominik Gorbaczyński, Jakub Kamieński.

„INCOGNITO”

26 czerwca, godz. 19.00 - PREMIERA

27 czerwca, godz. 19.00

 

Teatr WARSawy

Rynek Nowego Miasta 5/7, Warszawa



Zdjecie nr 1529263
Zdjecie nr 1529264
Zdjecie nr 1529265
Zdjecie nr 1529266
Zdjecie nr 1529267
Zdjecie nr 1529268
Zdjecie nr 1529269
Zdjecie nr 1529270
Zdjecie nr 1529271

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

BLOK PROMOWANY
BATLIC HOME SPA fit Przetestuj najnowszą serię kosmetyków Ziaja BALTIC HOME SPA fit
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama