Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Balonowy Cud nad Wisłą - obchody 100-lecia Bitwy Warszawskiej

Kiedy2020-08-14
Gdzie
Balonowy Cud nad Wisłą - obchody 100-lecia Bitwy Warszawskiej

„Balonowy Cud nad Wisłą” to wydarzenie, po raz pierwszy organizowane na taką skalę. Kilkadziesiąt balonów na ogrzane powietrze, wykonało przelot nad stolicą. Rozproszone miejsca startów i pokazów w Warszawie dały możliwość podziwiania balonowego show w całym mieście. Główny balon z flagą biało-czerwoną zwieszoną z kosza wystartował z Ogrodu Dolnego Zamku Królewskiego. Było to symboliczne oznaczenie tzw. „lisa”, za którym podążać miały pozostałe ekipy, startujące z różnych części Warszawy.

ip




Zdjecie nr 1533937
Zdjecie nr 1533938
Zdjecie nr 1533939
Zdjecie nr 1533940
Zdjecie nr 1533941
Zdjecie nr 1533942
Zdjecie nr 1533943
Zdjecie nr 1533944
Zdjecie nr 1533945
Zdjecie nr 1533946
Zdjecie nr 1533947
Zdjecie nr 1533948
Zdjecie nr 1533949
Zdjecie nr 1533950
Zdjecie nr 1533951
Zdjecie nr 1533952
Zdjecie nr 1533953
Zdjecie nr 1533954
Zdjecie nr 1533955
Zdjecie nr 1533956
Zdjecie nr 1533957
Zdjecie nr 1533958
Zdjecie nr 1533959

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama