Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Święto Wojska Polskiego w Warszawie

Kiedy2020-08-15
Gdzie
Święto Wojska Polskiego w Warszawie

Święto Wojska Polskiego – święto Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej, obchodzone jest 15 sierpnia na pamiątkę zwycięskiej Bitwy Warszawskiej 1920 roku, stoczonej w czasie wojny polsko-bolszewickiej.

ip



Zdjecie nr 1534006
Zdjecie nr 1534007
Zdjecie nr 1534008
Zdjecie nr 1534009
Zdjecie nr 1534010
Zdjecie nr 1534011
Zdjecie nr 1534012
Zdjecie nr 1534013
Zdjecie nr 1534014
Zdjecie nr 1534015
Zdjecie nr 1534016
Zdjecie nr 1534017
Zdjecie nr 1534018
Zdjecie nr 1534019
Zdjecie nr 1534020
Zdjecie nr 1534021
Zdjecie nr 1534022
Zdjecie nr 1534023
Zdjecie nr 1534024
Zdjecie nr 1534025

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama