Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Trochę o Duszy - premiera teledysku "Nagrobek"

Kiedy2020-08-17
GdzieStudio UP! ul. Długa 44/50/Bud. F
Trochę o Duszy - premiera teledysku "Nagrobek"

Projekt „Trochę o duszy” premiera pierwszego w historii teledysku do piosenki Wisławy Szymborskiej.

Wokaliści :
Patrycja Lewandowska
Konrad Kapica

Kompozytor muzyki: Konrad Wantrych
Reżyseria utworu: Marcin Wortmann

ip



Zdjecie nr 1534337
Zdjecie nr 1534338
Zdjecie nr 1534339
Zdjecie nr 1534340
Zdjecie nr 1534341
Zdjecie nr 1534342
Zdjecie nr 1534343
Zdjecie nr 1534344
Zdjecie nr 1534345
Zdjecie nr 1534346
Zdjecie nr 1534347
Zdjecie nr 1534348
Zdjecie nr 1534349
Zdjecie nr 1534350
Zdjecie nr 1534351
Zdjecie nr 1534352
Zdjecie nr 1534353
Zdjecie nr 1534354
Zdjecie nr 1534355
Zdjecie nr 1534356
Zdjecie nr 1534357
Zdjecie nr 1534358

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama