Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Protest przeciwko nienawiści wobec osób LGBT+

Kiedy2020-08-30
Gdzie
Protest przeciwko nienawiści wobec osób LGBT+

My, jako ruch „No More!” czujemy się odpowiedzialni za to co dzieje się ludziom ze społeczności LGBTQIA+ i osobom je wspierającym. Margot i niezliczeni inni padają ofiarą przemocy policji-która zamiast chronić-jest agresywna w stosunku do osób wykluczanych. Nie zgadzamy się i nigdy nie zgodzimy się na siedzenie w ciszy i ignorowanie widocznego problemu. Zdecydowaliśmy się działać.

ip



Zdjecie nr 1535888
Zdjecie nr 1535889
Zdjecie nr 1535890
Zdjecie nr 1535891
Zdjecie nr 1535892
Zdjecie nr 1535893
Zdjecie nr 1535894
Zdjecie nr 1535895
Zdjecie nr 1535896
Zdjecie nr 1535897
Zdjecie nr 1535898
Zdjecie nr 1535899
Zdjecie nr 1535900
Zdjecie nr 1535901
Zdjecie nr 1535902
Zdjecie nr 1535903
Zdjecie nr 1535904
Zdjecie nr 1535905
Zdjecie nr 1535906
Zdjecie nr 1535907
Zdjecie nr 1535908
Zdjecie nr 1535909

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama