Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Viki Gabor - spotkanie z fanami

Kiedy2020-09-05
GdzieGaleria Młociny
Viki Gabor - spotkanie z fanami
Już 5 września 2020 na naszym placu eventowym pojawi się nie kto inny, a właśnie Viki Gabor – i to dzień po ukazaniu się jej nowego krążka! Chętnie podpisze Wam płyty, zrobi z Wami pamiątkowe zdjęcia, a także udzieli wywiadu, którego każdy będzie mógł posłuchać na żywo! Na miejscu będziecie mogli kupić nie tylko najnowszy album artystki, ale także merchowe gadżety, m.in. koszulki czy bluzy – absolutny must-have każdego fana.
 
ip


Zdjecie nr 1536719
Zdjecie nr 1536720
Zdjecie nr 1536721
Zdjecie nr 1536722
Zdjecie nr 1536723
Zdjecie nr 1536724
Zdjecie nr 1536725
Zdjecie nr 1536726
Zdjecie nr 1536727
Zdjecie nr 1536728
Zdjecie nr 1536729
Zdjecie nr 1536730
Zdjecie nr 1536731
Zdjecie nr 1536732
Zdjecie nr 1536733
Zdjecie nr 1536734
Zdjecie nr 1536735
Zdjecie nr 1536736
Zdjecie nr 1536737
Zdjecie nr 1536738

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama