Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Ostra Jazda - protest samochodowy w Warszawie

Kiedy2020-10-19
Gdzie
Ostra Jazda - protest samochodowy w Warszawie
Jest pandemia. Wirus szaleje.
 
Jest też PiS i ma niegalny TK i nielegalną Izbę Dyscyplinarną SN. Więc bierze się za aborcję (22/10), Rzecznika naszych praw (20/10), wolnych Sędziów (12/10 i 22/10). PiS szaleje. Dlatego ze względu na pandemię nie robimy protestu ulicznego, bo w odróżnieniu od covidiotów typu Czarnek i kłamców typu Morawiecki jesteśmy odpowiedzialne. Ale ze względu na PiS i jego pomysły robimy ostrą jazdę - protest samochodowy. Grzejcie silniki.
 
ip


Zdjecie nr 1543099
Zdjecie nr 1543100
Zdjecie nr 1543101
Zdjecie nr 1543102
Zdjecie nr 1543103
Zdjecie nr 1543104
Zdjecie nr 1543105
Zdjecie nr 1543106
Zdjecie nr 1543107
Zdjecie nr 1543108

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama