Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Strajk Kobiet - Blokada Warszawa

Kiedy2020-10-26
Gdzie
Strajk Kobiet - Blokada Warszawa

Oni nas tak, to my ich tak. Oko za oko. Cios za ciosem. W poniedziałek ciąg dalszy imprezy pt. #wypierd... z torturowaniem kobiet. Krótki i bez zbędnych słów - w poniedziałek blokujemy miasto - samochody, rowery, pieszo. 

ip



Zdjecie nr 1544494
Zdjecie nr 1544495
Zdjecie nr 1544496
Zdjecie nr 1544497
Zdjecie nr 1544498
Zdjecie nr 1544499
Zdjecie nr 1544500
Zdjecie nr 1544501
Zdjecie nr 1544502
Zdjecie nr 1544503
Zdjecie nr 1544504
Zdjecie nr 1544505
Zdjecie nr 1544506
Zdjecie nr 1544507
Zdjecie nr 1544508
Zdjecie nr 1544509
Zdjecie nr 1544510
Zdjecie nr 1544511
Zdjecie nr 1544512
Zdjecie nr 1544513
Zdjecie nr 1544514
Zdjecie nr 1544515
Zdjecie nr 1544516
Zdjecie nr 1544517
Zdjecie nr 1544518
Zdjecie nr 1544519
Zdjecie nr 1544520
Zdjecie nr 1544521
Zdjecie nr 1544522
Zdjecie nr 1544523
Zdjecie nr 1544524
Zdjecie nr 1544525
Zdjecie nr 1544526
Zdjecie nr 1544527
Zdjecie nr 1544528
Zdjecie nr 1544529
Zdjecie nr 1544530
Zdjecie nr 1544531
Zdjecie nr 1544532
Zdjecie nr 1544533

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama