Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Strajk Kobiet: W imię matki, córki, siostry - manifestacja w Warszawie

Kiedy2020-11-28
Gdzie
Strajk Kobiet: W imię matki, córki, siostry - manifestacja w Warszawie
Chciałybyśmy świętować dzień, w którym kobiety 102 lat temu uzyskały prawo wyborcze. Niestety w ostatnich tygodniach polski rząd zrobił sobie z nas wrogów i traktuje jak swojego przeciwnika politycznego, zamiast jako suwerena, obywatelki i obywateli. Do tego nasyła na nas swoje służby - policyjne, tajniackie, propagandowych mediów, cały aparat państwa, łącznie z kuratoriami jest wykorzystywany do uciszania nas. Nie po to wywalczyłyśmy sobie ponad wiek temu prawa obywatelskie, by teraz pozwalać rządzącym odbierać sobie prawa człowieka. 
 
Dlatego mimo przyjęcia, jakie pewnie planują sprawić nam rządzący, zamierzamy spędzić ze sobą ten dzień - my, siostry, matki, córki, by cieszyć się tą falą solidarności, która nas jednoczy w ostatnich tygodniach. Spędzimy go tak, jak będziemy chciały, wedle tego, na co przyjdzie nam ochota.
 
W 102. rocznicę naszej niepodległości idziemy w imię nas wszystkich - my, wnuczki tych, które wystukały sobie tę niepodległość parasolkami. W imię solidarności, którą możemy i chcemy się podzielić.
Ruszamy z Ronda Praw Kobiet (chwilowo jeszcze nazywane Rondem Dmowskiego).
 
ip


Zdjecie nr 1547083
Zdjecie nr 1547084
Zdjecie nr 1547085
Zdjecie nr 1547086
Zdjecie nr 1547087
Zdjecie nr 1547088
Zdjecie nr 1547089
Zdjecie nr 1547090
Zdjecie nr 1547091
Zdjecie nr 1547092
Zdjecie nr 1547093
Zdjecie nr 1547094
Zdjecie nr 1547095
Zdjecie nr 1547096
Zdjecie nr 1547097
Zdjecie nr 1547098
Zdjecie nr 1547099
Zdjecie nr 1547100
Zdjecie nr 1547101
Zdjecie nr 1547102
Zdjecie nr 1547103
Zdjecie nr 1547104
Zdjecie nr 1547105
Zdjecie nr 1547106
Zdjecie nr 1547107
Zdjecie nr 1547108
Zdjecie nr 1547109
Zdjecie nr 1547110
Zdjecie nr 1547111
Zdjecie nr 1547112
Zdjecie nr 1547113
Zdjecie nr 1547114
Zdjecie nr 1547115
Zdjecie nr 1547116
Zdjecie nr 1547117
Zdjecie nr 1547118
Zdjecie nr 1547119
Zdjecie nr 1547120
Zdjecie nr 1547121
Zdjecie nr 1547122

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama