Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Charytatywny Jarmark Bożonarodzeniowy oo. Dominikanów

Kiedy2020-12-13
Gdzie
Charytatywny Jarmark Bożonarodzeniowy oo. Dominikanów

W niedzielę 13 grudnia 2020 plac przed kościołem oo. Dominikanów przy ul. Freta 10 w Warszawie wypełniły świąteczne stoiska. Od godziny 10:00 do 22:00 było można przy nich kupić świąteczne prezenty, wypieki, rękodzieło i wyjątkową kartkę świąteczną zaprojektowaną przez Bovską. Tradycyjnie nie zabrakło charytatywnej kawiarni i antykwariatu. 

ip



Zdjecie nr 1548207
Zdjecie nr 1548208
Zdjecie nr 1548209
Zdjecie nr 1548210
Zdjecie nr 1548211
Zdjecie nr 1548212
Zdjecie nr 1548213
Zdjecie nr 1548214
Zdjecie nr 1548215
Zdjecie nr 1548216

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama