Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Zapłonęło serce dla Pawła Adamowicza w Warszawie

Kiedy2021-01-14
Gdzie
Zapłonęło serce dla Pawła Adamowicza w Warszawie

14 stycznia 2021 jest kolejna rocznica tragicznej śmierci Pawła Adamowicza - Prezydenta Gdańska. Dwa lata temu został on zamordowany na scenie podczas finału WOŚP. Na takie wydarzenia poprzedzone miesiącami szczucia na tego wspaniałego samorządowca mediów publicznych, nie było i nie ma naszej zgody. Dlatego zapraszamy Warszawianki i Warszawiaków w dniu 14.01.2021 do wspólnego utworzenia ze zniczy serca przy głównym wejściu do Pałacu Kultury i Nauki. Czyli tam, gdzie spotkaliśmy się w 2019 roku . 

ip



Zdjecie nr 1550813
Zdjecie nr 1550814
Zdjecie nr 1550815
Zdjecie nr 1550816
Zdjecie nr 1550817
Zdjecie nr 1550818
Zdjecie nr 1550819

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama