Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Cisza nie jest zgodą - manifestacja w Warszawie

Kiedy2021-02-19
Gdzie
Cisza nie jest zgodą - manifestacja w Warszawie

„Cisza nie jest zgodą”
Za cicho krzyczała,
za cicho mówił,
za mało się stawiała..."

Cisza nie jest przyzwoleniem i nigdy nie będzie.
Ostatni czas pokazał nam, ze nikt nie będzie szedł sam.
Powiedzmy głośno co o tym myślimy.
Cisza nie jest zgodą również w społeczeństwie.
Zgodnie z sondażami strajki popiera ponad 53% obywateli i obywatelek.
Wiemy, że ich cisza nie oznacza zgody na to jak traktuje nas rząd, politycy i hierarchowie kościoła katolickiego.
 
ip


Zdjecie nr 1553945
Zdjecie nr 1553946
Zdjecie nr 1553947
Zdjecie nr 1553948
Zdjecie nr 1553949
Zdjecie nr 1553950
Zdjecie nr 1553951
Zdjecie nr 1553952
Zdjecie nr 1553953
Zdjecie nr 1553954
Zdjecie nr 1553955
Zdjecie nr 1553956
Zdjecie nr 1553957
Zdjecie nr 1553958
Zdjecie nr 1553959
Zdjecie nr 1553960
Zdjecie nr 1553961
Zdjecie nr 1553962
Zdjecie nr 1553963
Zdjecie nr 1553964
Zdjecie nr 1553965

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama