Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Świat przeciw rasizmowi i faszyzmowi - protest w Warszawie

Kiedy2021-03-20
Gdzie
Świat przeciw rasizmowi i faszyzmowi - protest w Warszawie

Po raz kolejny zjednoczymy się w globalnym dniu protestu – w sobotę, 20 marca 2021 – z okazji ustanowionego przez ONZ Międzynarodowego Dnia Walki z Dyskryminacją Rasową. W szeregu krajów będziemy podejmować działania spod znaku #WorldAgainstRacism przeciwko wszelkim przejawom rasizmu, islamofobii i antysemityzmu, w ramach sprzeciwu wobec rasistowskiej polityki czynienia kozłów ofiarnych z uchodźców, migrantów i społeczności romskich, jak i by wyrazić solidarność z ruchem #BlackLivesMatter. Podkreślamy znaczenie naszej jedności w obliczu podziałów. Musimy działać wspólnie, by rzucić wyzwanie zagrożeniu rasistowskim populizmem, skrajną prawicą i faszyzmem.

ip



Zdjecie nr 1556897
Zdjecie nr 1556898
Zdjecie nr 1556899
Zdjecie nr 1556900
Zdjecie nr 1556901
Zdjecie nr 1556902
Zdjecie nr 1556903
Zdjecie nr 1556904
Zdjecie nr 1556905
Zdjecie nr 1556906
Zdjecie nr 1556907
Zdjecie nr 1556908

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama