Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Waitress - próba prasowa

Kiedy2021-05-26
GdzieTeatr Roma
ul. Nowogrodzka 49
Warszawa
Waitress - próba prasowa

Waitress” to musical po raz pierwszy pokazany na nowojorskim Broadwayu w 2016 roku. Muzykę i teksty piosenek napisała Sara Bareilles, a libretto Jessie Nelson (na podstawie filmu wg scenariusza i w reżyserii Adrienne Shelly). Jest to historia kobiety, która próbuje wyrwać się z nieudanego małżeństwa, odzyskać wolność i możliwość samodzielnego decydowania o własnym losie. Ta musicalowa opowieść – wzruszająca i poruszająca, a zarazem pełna humoru i dowcipu – spotkała się z wielkim uznaniem publiczności i krytyków.
Polska premiera w Teatrze Muzycznym ROMA odbędzie się w 2021 roku!

Jak zawsze możecie spodziewać się znakomitej obsady, rewelacyjnej scenografii, a przede wszystkim … smaku, smaku i jeszcze raz smaku. 

ip



Zdjecie nr 1561284
Zdjecie nr 1561285
Zdjecie nr 1561286
Zdjecie nr 1561287
Zdjecie nr 1561288
Zdjecie nr 1561289
Zdjecie nr 1561290
Zdjecie nr 1561291
Zdjecie nr 1561292
Zdjecie nr 1561293
Zdjecie nr 1561294
Zdjecie nr 1561295
Zdjecie nr 1561296
Zdjecie nr 1561297
Zdjecie nr 1561298
Zdjecie nr 1561299
Zdjecie nr 1561300
Zdjecie nr 1561301
Zdjecie nr 1561302
Zdjecie nr 1561303
Zdjecie nr 1561304
Zdjecie nr 1561305
Zdjecie nr 1561306
Zdjecie nr 1561307
Zdjecie nr 1561308
Zdjecie nr 1561309
Zdjecie nr 1561310
Zdjecie nr 1561311
Zdjecie nr 1561312
Zdjecie nr 1561313
Zdjecie nr 1561314
Zdjecie nr 1561315

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama