Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

XVII Międzynarodowy Festiwal Tańca Zawirowania: Lagma

Kiedy2021-07-18
Gdzie
XVII Międzynarodowy Festiwal Tańca Zawirowania: Lagma

Weź Lagmę. Lagma powstaje przy użyciu pyłu bagiennego. Włóż Lagmę, ona nieustannie drży. Lagma jest z innego miejsca, jest zamkniętymi oczami. Jak o niej mówić? Lagma, lepka laguna, lateks, lapis, lawa.

W związku skóry:
Alicja Czyczel zaobserwuje jak taniec dźwięczy i stapia się w ryczącą hybrydę.
Marta Szypulska stworzy narzędzia dla performerek i wizualnego obrazka.
Aleksandra Gryka odpowie za sound design of Lagma.
Dana Chmielewska organizuje ruch skóry w czasoprzestrzeni.

ip



Zdjecie nr 1566614
Zdjecie nr 1566615
Zdjecie nr 1566616
Zdjecie nr 1566617
Zdjecie nr 1566618
Zdjecie nr 1566619
Zdjecie nr 1566620
Zdjecie nr 1566621
Zdjecie nr 1566622
Zdjecie nr 1566623
Zdjecie nr 1566624
Zdjecie nr 1566625
Zdjecie nr 1566626
Zdjecie nr 1566627
Zdjecie nr 1566628
Zdjecie nr 1566629
Zdjecie nr 1566630
Zdjecie nr 1566631

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama