Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Kabul - manifestacja w Warszawie

Kiedy2021-08-22
Gdzie
Kabul - manifestacja w Warszawie

Tak jak Wy, z przerażeniem śledzimy sytuację w Afganistanie. Z wściekłością zaś - brak jakiejkolwiek sensownej reakcji na nią polskiego rządu i instytucji międzynarodowych.

Czytamy i słuchamy o losie afgańskich kobiet, branych w niewolę seksualną przez religijnych bandytów. O polowaniu na wszystkie osoby, które przed nadejściem fundamentalistycznego religijnego państwa talibów, żyły stosunkowo normalnie. Teraz nie będą mieć na to szansy, a wiele z nich zginie. Dzieje się to i stanie się to na oczach społeczności międzynarodowej, przy bezczynności kluczowych instytucji, takich jak ONZ.
 
Szukamy wszelkich sposobów, wszelkich informacji, jak możemy stąd, z Polski i tutaj w Polsce zareagować na to, co się dzieje.
Na razie wzywamy Was na spotkanie na Placu Zamkowym w Warszawie, w najbliższą niedzielę (22.08.2021).
Do tego czasu nie będziemy bezczynne i bezczynni - a kolejne informacje będziemy publikować na tym wydarzeniu.
 
ip


Zdjecie nr 1570948
Zdjecie nr 1570949
Zdjecie nr 1570950
Zdjecie nr 1570951
Zdjecie nr 1570952
Zdjecie nr 1570953
Zdjecie nr 1570954
Zdjecie nr 1570955
Zdjecie nr 1570956
Zdjecie nr 1570957
Zdjecie nr 1570958
Zdjecie nr 1570959
Zdjecie nr 1570960
Zdjecie nr 1570961
Zdjecie nr 1570962
Zdjecie nr 1570963
Zdjecie nr 1570964
Zdjecie nr 1570965
Zdjecie nr 1570966
Zdjecie nr 1570967
Zdjecie nr 1570968
Zdjecie nr 1570969
Zdjecie nr 1570970
Zdjecie nr 1570971
Zdjecie nr 1570972
Zdjecie nr 1570973
Zdjecie nr 1570974
Zdjecie nr 1570975
Zdjecie nr 1570976
Zdjecie nr 1570977
Zdjecie nr 1570978
Zdjecie nr 1570979
Zdjecie nr 1570980

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama