Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

jUWenalia 2021

Kiedy2021-08-26
Gdzie
jUWenalia 2021

Szykujcie się! jUWenalia 2021 nadchodzą i to stacjonarnie! 

Po ponad roku nieobecności, największe studenckie święto powraca ze zdwojoną siłą!
Już 26 sierpnia tego roku widzimy się na Kampusie Głównym UW
(ul. Krakowskie Przedmieście 26/28), aby wspólnie przeżyć najgorętszą imprezę akademicką! 
 
LINE-UP:
- Bitamina
- Wilki
- BARANOVSKI
- hai (zwycięzcy Stage4YOU 2020 roku)
- Maya Krav (zwyciężczyni Stage4YOU 2021 roku)
 


Zdjecie nr 1571278
Zdjecie nr 1571279
Zdjecie nr 1571280
Zdjecie nr 1571281
Zdjecie nr 1571282
Zdjecie nr 1571283
Zdjecie nr 1571284
Zdjecie nr 1571285
Zdjecie nr 1571286
Zdjecie nr 1571287
Zdjecie nr 1571288
Zdjecie nr 1571289
Zdjecie nr 1571290
Zdjecie nr 1571291
Zdjecie nr 1571292
Zdjecie nr 1571293
Zdjecie nr 1571294
Zdjecie nr 1571295
Zdjecie nr 1571296
Zdjecie nr 1571297
Zdjecie nr 1571298
Zdjecie nr 1571299
Zdjecie nr 1571300
Zdjecie nr 1571301
Zdjecie nr 1571302
Zdjecie nr 1571303
Zdjecie nr 1571304
Zdjecie nr 1571305
Zdjecie nr 1571306
Zdjecie nr 1571307
Zdjecie nr 1571308
Zdjecie nr 1571309

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama